Sevilla - Barcelona. El Pais docenia Krychowiaka. "Doskonały profesjonalista"

Grzegorz Krychowiak jest jednym z najbardziej eksploatowanych piłkarzy w drużynie Unaia Emery'ego. Gra od pierwszej do ostatniej minuty, a kontuzje omijają go szerokim łukiem. - Mam do niego wielkie zaufanie - komplementuje Polaka Emery. Drużyna Krychowiaka zmierzy się w sobotę z Barceloną. Relacja z tego spotkania o godz. 16 - Z Czuba i na żywo w Sport.pl.

Polski pomocnik w tym sezonie nie może narzekać na brak występów. Krychowiak zagrał w Superpucharze Europy przeciwko Barcelonie, w sześciu meczach ligi hiszpańskiej i dwóch Ligi Mistrzów. Łącznie na boisku spędził 840 minut. A do tego trzeba doliczyć mecze w reprezentacji Polski. Hiszpański "El Pais" zapewnia, że o kondycję Polaka nie trzeba się martwić. - Jego wydajność jest ciągle bardzo dobra, ale zawsze może być lepiej - uważa Unai Emery.

- Mam do niego wielkie zaufanie. Zawsze poświęca się dla drużyny, więc jestem z niego bardzo zadowolony. W poprzednim sezonie był doskonały i oczekiwania w stosunku do jego gry wzrosły. Teraz wszyscy wiedzą, na co go stać, i trudno o element zaskoczenia. W każdym razie mogę powiedzieć, że jego wydolność jest nadal bardzo dobra, ale może być lepiej - kończy szkoleniowiec Sevilli.

Czy Sevilla pokona Barcelonę?
Więcej o: