Primera Division. Bolesne zderzenie Krychowiaka. Bez niego Sevilla straciła dwa gole

Real Madryt wygrał na wyjeździe z Sevillą 3:2. Dwie bramki dla ?Królewskich? w pierwszej połowie padły, gdy Grzegorz Krychowiak był opatrywany przez lekarzy za boczną linią. Polski pomocnik bardzo mocno zderzył się głową z Sergio Ramosem.

Do zderzenia doszło w 30. minucie spotkania przy stanie 0:0. Ramos i Krychowiak walczyli w powietrzu o piłkę i Polak uderzył mocno twarzą w tył głowy Hiszpana. Nie wiadomo, czy polski pomocnik nie złamał nosa. Był opatrywany za linią boczną przez siedem minut. W tym czasie padły dwie bramki dla Realu, których autorem był Cristiano Ronaldo.

Po powrocie Krychowiaka na boisko Sevilla zdobyła kontaktowego gola. Tuż przed przerwą z rzutu karnego do siatki trafił Carlos Bacca.

Na drugą połowę Krychowiak wyszedł w masce ochraniającej twarz. W 69. minucie swojego trzeciego gola dołożył Ronaldo.

Gola na 2:3 strzelił dla Sevilli w 78. minucie Vicente Iborra, który minutę wcześniej wszedł na boisko za Krychowiaka.