Primera Division. Prasa po meczu Celta - Real: Liga z Chichą

"Liga z Chichą", "Chicharito" piłkarzem meczu, "Chicharito znowu ratuje słabą drużynę "Królewskich" - po meczu Celta - Real (2:4) mówi się przede wszystkim o strzelcu dwóch bramek Javierze Hernandezie.

Javier Hernandez zdobył dwie bramki, a Real Madryt pokonał na wyjeździe Celtę Vigo 4:2. Po 33 kolejkach Królewscy tracą wciąż dwa punkty do Barcelony. W mediach sympatyzujących z Realem euforia. "Liga z Chichą" - dziennik "Marca" na okładce poniedziałkowego wydania chwali pogoń Realu. Na swojej stronie internetowej wylicza, że Meksykanin ma fantastyczne dwa tygodnie, w których zdobył cztery bramki i miał jedną asystę. - Nie myślę o przeszłości, teraźniejszość jest pozytywna, czuję się szczęśliwy i cieszę się każdą minutą - mówi Hernandez.

Dziennik "AS" podkreśla, że Real się nie poddaje, z kolei katalońskie "El Mundo Deportivo" pisze, że "Chicharito znowu ratuje słabą drużynę Królewskich".

Meksykański "Record" pisze "o niedzieli Chicharito" i "tygodniu, w którym Chicharito był w ogniu", a amerykański ESPN zastanawia się, kto powinien być w wyjściowej jedenastce, jeśli Karim Benzema wróci do formy po kontuzji.

Przewrotka, rajd przez pół boiska... najlepsze gole bramkarzy!

Więcej o: