Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Hernandez niezadowolony w Realu Madryt

Javier ?Chicharito? Hernandez przyznał, że jest niezadowolony z braku gry w Realu Madryt. Meksykanin wypożyczony jest z Manchesteru United, ale w lidze hiszpańskiej tylko raz wyszedł w podstawowym składzie. Wobec tego prawdopodobnie nie zostanie wykupiony przez Real, który ma prawo wykupu.

- Moja sytuacja jest frustrująca. Staram się, pomagam, daję z siebie na treningu 100 procent, ale nie mam szans na grę - powiedział w wywiadzie z "Fox Sports". - Jestem w zespole, ale nie biorę udziału w najważniejszej części, czyli meczach. Moja pewność siebie jest na dnie. Staram się jednak to zmienić, pomagają mi ludzie, którzy zawsze są przy mnie i mnie wspierają.

Hernandez jest rozgoryczony, gdyż uważa, że gdy już grał, prezentował się dobrze. - Najważniejsze jest to, by być pewnym siebie oraz mieć poczucie własnej wartości. Gdy Real mi ufał, efekty zawsze były pozytywne - stwierdził "Chicharito". W Primera Division wystąpił 13 razy, ale 12-krotnie wchodził z ławki rezerwowych. Przez to rozegrał zaledwie 217 minut (średnio jego pobyt na boisku trwa 17 minut). Strzelił trzy gole i zaliczył jedną asystę. W Lidze Mistrzów zagrał pięć razy (dwukrotnie w podstawowym składzie), ale nie zdobył żadnej bramki. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, tylko dwa razy przebywał na boisku przez 90 minut. Z Manchesteru United zdecydował się odejść po przyjściu Radamela Falcao. Kontrakt Hernandeza z "Czerwonymi Diabłami" wygasa w 2016 roku.

Czy rozpoznasz najpiękniejsze sportsmenki? [QUIZ]

RREAL48j: Real Madryt - koszulka junior Adidas

w okazje.info

Więcej o: