Primera Division. Barcelona nadal zainteresowana Piszczkiem

Jak informuje kataloński dziennik ?Mundo Deportivo?, FC Barcelona jest nadal zainteresowana sprowadzeniem Łukasza Piszczka. Polak grający w Borussii Dortmund miałby być alternatywą dla Juana Cuadrado z Fiorentiny, w sprawie którego negocjacje się przeciągają.

Za Cuadrado włoski klub chce dostać 50 milionów euro, choć prawdopodobnie byłby skłonny przyjąć również ofertę nawet o 10 mln niższą. Natomiast za Piszczka BVB ma zażądać nawet 35 mln, choć "Mundo Deportivo" jeszcze niedawno samo pisało o kwocie oscylującej w granicach 15-20 mln.

Hiszpańska gazeta przekonuje jednak, że Barcelona nie będzie podejmować gwałtownych ruchów. W klubie nadal obecny jest Dani Alves, wobec czego sprowadzenie prawego obrońcy jest tylko możliwością, a nie koniecznością.

Na decyzję Barcelony wpływ mieć może również... Manchester United. Angielski zespół jest również zainteresowany Cuadrado, ale ostatnio zwrócił uwagę na Angela Di Marię z Realu Madryt (miał przejść do Paris Saint-Germain, ale negocjacje zerwano). Gdyby do tego transferu doszło, "Czerwone Diabły" definitywnie zrezygnowałyby ze sprowadzenia Cuadrado. Jeśli jednak Di Maria nie przeniesie się do Manchesteru, o Cuadrado mogą się pobić dwa wielkie kluby.

Jak imprezują piłkarze na wakacjach? Widowiskowo!

Więcej o: