Primera Division. Ronaldo: Graliśmy przeciwko '12'

Gwiazda Realu Madryt Cristiano Ronaldo po meczu Real - Barcelona narzekał na pracę arbitra Undiano Mallenco. - Undiano Mallenco nie jest odpowiedni na takie mecze. Graliśmy przeciwko dwunastce rywali - narzekał po meczu Portugalczyk. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:3 dla Barcelony.

Zostań eskpertem Z czuba na mundial, relacjonuj z nami mecze ?

W 54. minucie sędzia Alberto Undiano Mallenco podyktował rzut karny dla Realu. Powtórki pokazały, że Ronaldo był faulowany przed polem karnym. Dziewięć minut później Ramos przewracał w polu karnym Neymara, za co dostał czerwoną kartkę. Później podyktowany został jeszcze jeden rzut karny po faulu Xabiego Alonsa na Inieście.

- Zawsze jest to samo. Wyglądało, jakby ktoś z góry nie chciał dać nam wygra i chciał, aby Barcelona wróciła do walki o mistrzostwo. Nie chcę szukać wymówek, ale nie będę milczał. Sędzia nie był na odpowiednim poziomie. Poziomie jaki wymaga takie spotkanie - oburzał się po meczu Ronaldo.

- Jestem tutaj od pięciu lat i wiem już, jak to wygląda. Gdyby Barcelona przegrała, mogłaby się już nie liczyć w walce o mistrzostwo. Nigdy nie widziałem, żeby Real był faworyzowany przez sędziów - dodał/

- Mimo tego co się stało, Real wygra ligę - zakończył.

Po El Clasico Real zajmuje drugie miejsce w lidze. Ma tyle samo punktów co prowadzące Atletico. Barcelona jest trzecia z punktem straty.

Zobacz wideo
Więcej o: