• Link został skopiowany

Primera Division. Xabi Alonso nie zagra do końca roku?

Pomocnik Realu Madryt, Xabi Alonso, złamał kość śródstopia w czasie treningu i może nie zagrać nawet do końca roku.

Co redaktorzy robią w pracy, gdy nie piszą? Sprawdź na Facebook/Sportpl ?

Kontuzja ta jest bliźniaczo podobna do tej, której w zeszłym roku doznał Marcelo, który przegapił przez nią 19 meczów poprzedniego sezonu.

Oficjalna strona "Królewskich" nie podaje, jak długa przerwa w grze czeka pomocnika reprezentacji Hiszpanii, jednak, jak spekuluje dziennik "AS", w 2013 roku Alonso na boisku już najprawdopodobniej nie zobaczymy.

Młodzież załata dziurę?

Trudne zadanie stoi teraz przed Carlo Ancelottim, który będzie musiał załatać dziurę po jednym z najważniejszych piłkarzy w zespole. Niezbędni mogą okazać się młodzi piłkarze sprowadzeni tego lata - Isco, Casemiro i Asier Illarramendi.

Cała trójka łącznie kosztowała Real niemal 70 milionów euro i nie brakowało głosów, że "Królewscy" mocno przepłacili za piłkarzy, którzy głównie będą siedzieć na ławce rezerwowych. W obecnej sytuacji mogą okazać się jednak kluczowi w rotacji, jaką będzie musiał wymyślić Carlo Ancelotti.

Więcej o: