Konkurs. Wygraj koszulkę z autografami graczy Realu Madryt

Takiej nagrody nie mieliśmy! Mamy dla naszych czytelników koszulkę Realu Madryt z autografami piłkarzy tego klubu. Zdobyć ją mogą w specjalnej aplikacji fani Sport.pl na Facebooku.

APLIKACJA KONKURSOWA

To niejedyna nagroda w konkursie. Koszulkę z autografami otrzyma zwycięzca, na zdobywcę drugiego miejsca czeka torba sportowa Realu Madryt, a na dwóch laureatów trzeciego miejsca - piłki z logo Realu.

Co trzeba zrobić, aby walczyć o nagrody? W konkursie wziąć mogą udział jedynie fani Sport.pl na Facebooku. Odwiedź nasz profil pod adresem https://www.facebook.com/Sportpl.

Aby walczyć o nagrody, należy stworzyć mema (śmieszny obrazek) z Jose Mourinho, trenerem Realu, i umieścić go w aplikacji konkursowej. Ale to nie koniec! Wszystkie zgłoszone zdjęcia poddawane są ocenie pozostałych fanów. Każdy może wyróżnić do dziesięciu najśmieszniejszych jego zdaniem prac.

Spośród 50 zgłoszeń z największą liczbą głosów redakcyjne jury wybierze zwycięzcę i laureatów drugiego i trzeciego miejsca.

Konkurs trwa do poniedziałku do godziny 15. Wyniki ogłosimy we wtorek 11 grudnia. Regulamin dostępny jest w aplikacji pod adresem: https://apps.facebook.com/wygrajkoszulke/.

Więcej o: