Primera Division. Arbeloa zaskoczony smutkiem Ronaldo

- Nie wiem, co się dzieje z Cristiano. Dla nas jest to takie samo zaskoczenie, jak dla wszystkich innych - powiedział Alvaro Arbeloa, obrońca Realu Madryt.

Redaktor to dopiero jest kibic! Poznaj nas na profilu Facebook/Sportpl ?

W niedzielnym meczu Realu z Granadą Portugalczyk walnie przyczynił się do pierwszego w tym sezonie zwycięstwa Realu w lidze. Strzelił dwa gole, po żadnym z nich jednak nie demonstrował radości. Zapytany przez dziennikarzy o przyczynę, odpowiedział: "Z powodów zawodowych".

- Nie wiem, co się dzieje z Cristiano. Dla nas jest to takie samo zaskoczenie, jak dla wszystkich innych - powiedział Arbeloa. - W Madrycie jesteśmy jak rodzina. Będziemy go wspierać, tak samo jak wspieralibyśmy Mesuta Oezila, Michaela Essiena czy kogokolwiek innego - dodał.

Madryckie media spekulowały o przyczynach "smutku Ronaldo", część z nich pisała, że chodzi o pieniądze - jeden z najlepszych piłkarzy na świecie od trzech lat nie dostał podwyżki. Zarabia wprawdzie 10 milionów euro rocznie, ale jego pensja nie drgnęła od przyjścia do Realu.

Arbeloa zdecydowanie stwierdził, że nie chodzi o pieniądze. - To prawda, że Cristiano nie ma takich samych problemów jak większość Hiszpanów. Nie słyszałem, by kiedykolwiek mówił o pieniądzach, dłuższym kontrakcie czy o tym, że chciałby odejść. Sądzę, że zostanie z nami na wiele lat - powiedział obrońca Realu.

- Z jego słów próbuje się wyciągnąć zbyt wiele wniosków. Może on potrzebuje większej uwagi. Jeśli tak, to dostanie to od nas - dodał.

Więcej o: