Primera Division. Liga zawiesiła piłkarzy i trenerów Realu

Komitet Rozgrywek La Liga zawiesił Pepe i drugiego trenera Ruii Farię na dwa mecze. Oezil i Jose Mourinho zostali karnie odsunięci od jednego meczu. Decyzją Komitetu, który cofnął żółtą kartkę Serigo Ramosowi, Hiszpan będzie mógł zagrać przeciwko Realowi Sociedad.

Tak relacjonowaliśmy na żywo mecz Realu Madyrt z Villarrealem ?

W remisowym spotkaniu z Villarrealem(1:1) czerwone kartki obejrzeli Mesut Oezil i Sergio Ramos. Niemiec w spotkaniu z Realem Sociedad nie pojawi się w meczowym składzie. Inaczej wygląda sytuacja obrońcy Królewskich. Komitet cofnął pierwszą żółtą kartkę Ramosowi, ponieważ arbiter nie potrafił wyjaśnić, dlaczego ją pokazał.

Dwa mecze pauzował będzie Pepe, za to, że w po meczu w tunelu prowadzącym do szatni zelżył sędziego Paradasa Romero słowami: "co za kradzież skur...u".

Podobna kara spotkała drugiego trenera Realu Ruii Farię, który za protestowanie przeciwko decyzjom arbitra został odesłany na trybuny. To kolejna kara dla Portugalczyka.

W sobotę o 20:00 na ławce nie pojawi się również szkoleniowiec Realu - Jose Mourinho, który podobnie jak jego asystent został odesłany na trybuny.

Lider Primera Division w sobotę podejmie na Santiago Bernabeu Real Sociedad. Początek relacji na Sport.pl o 20:00.

Zobacz wideo

Chiński klub proponuje Jose Mourinho 19 milionów ?

Więcej o: