Primera Division. Valdano: Mourinho przynosi wstyd Realowi

Były dyrektor generalny Realu Madryt, Jorge Valdano skrytykował Jose Mourinho za jego zachowanie podczas ostatnich Gran Derbi z Barceloną. - Nikt nie może być dumny z tego, co się stało - powiedział.

Twoi znajomi już nas lubią. Sprawdź którzy na Facebook.com/Sportpl ?

Nieporozumienia pomiędzy Valdano a Mourinho doprowadziły do tego, że działacz został zwolniony ze swojego stanowiska. Obaj panowie nie darzą się szczególną sympatią.

Nic więc dziwnego, że Valdano postanowił jasno wyrazić swoje zdanie o kontrowersjach dotyczących środowego spotkania. Mourinho wsadził palec w oko asystenta Pepa Guardioli, Tito Vilanovy, który w ramach rewanżu uderzył go w twarz.

 

- Powiedzmy, że to, co się wydarzyło nie przynosi dumy Realowi Madryt i Mourinho - stwierdził Valdano na łamach "ADN Deportes". - Nikt nie może być dumny z tego, co się stało.

- Mourinho przyszedł do klubu ze 109-letnią historią, do klubu ze swoją kulturą. Napięcie pomiędzy Realem i Barceloną jest tak wielkie, że nikt nie może go wytrzymać - uważa.

Valdano chwali Barcelonę

Były działacz Królewskich jest pod wrażeniem letnich transferów największego rywala Realu. Valdano najbardziej imponuje Alexis Sanchez. - Jest bardzo szybki, potrafi też błyskawicznie odzyskać piłkę po stracie. Zagrał przeciwko Realowi, mimo że odbył tylko jeden trening z resztą swojej drużyny. To pokazuje jego umiejętności - chwali Valdano, który docenia też wagę transferu Ceska Fabregasa.

Wenger szczerze o Nasrim: odchodzi dla pieniędzy ?

Więcej o:
Copyright © Agora SA