Transfery. Falcao jedną nogą w Atletico Madryt

Jak donosi ?Marca? Atletico Madryt jest o krok od sfinalizowania transferu kolumbijskiego napastnika FC Porto - Falcao. Zawodnik ma kosztować 35 mln euro i zastąpi sprzedanego do Manchesteru City Sergio Aguero.

Masz dla nas temat? Propozycję? Zgłoś to na Facebook.com/Sportpl ?

Jak twierdzi "Marca" Atletico i Porto doszły już do porozumienia w sprawie transferu. Kub z Madrytu zapłaci około 35 mln euro i dołoży brazylijskiego pomocnika Eliasa.

Atletico zależy na tym, by transfer doszedł do skutku w środę jeszcze przed północą, bo wtedy mija termin zgłaszania zawodników do Ligi Europejskiej. Falcao zastąpi w Madrycie Sergio Aguero, który kilka tygodni temu za 43 mln euro przeszedł do Manchesteru City.

To nie jedyny zawodnik, który ma wkrótce trafić na Vicente Calderon. Władze Atletico rozmawiają cały czas z Espanyolem w sprawie transferu Pablo Osvaldo. Atletico jest na niego w stanie wyłożyć 17 mln euro, klub z Barcelony żąda 20 mln euro. Jak twierdzi hiszpańska prasa, Osvaldo chce odejść z Espanyolu i wiele wskazuje na to, że klub zgodzi się na warunki Atletico.

Więcej o: