Primera Divison. Guardiola po porażce z Chivas: Wiem, że w lidze będziemy grali lepiej

FC Barcelona w ostatnich dniach przegrała dwa mecze z rzędu. Najpierw Katalończycy ulegli Manchesterowi United w spotkaniu towarzyskim 2:1, w środę pokonał ich Chivas Guadalajara z Meksyku (4:1). - Póki co mamy pewne opóźnienia treningowe. Wiem jednak, że w lidze będziemy grali lepiej - powiedział na konferencji pomeczowej Pep Guardiola, trener hiszpańskiej drużyny.

Twoi znajomi już nas lubią. Sprawdź którzy na Facebook.com/Sportpl ?

- Przed nami Superpuchar Hiszpanii i Superpuchar Europy. Jestem przekonany, że w najbliższym czasie osiągniemy optymalną dyspozycję. Mentalność naszych piłkarzy zrobi różnicę. Czasu pozostało niewiele, ale będziemy gotowi - zapewniał po meczu na Florydzie dziennikarzy Guradiola.

Zobacz klęskę Barcelony na Zczuba.tv ?

W starciu o Superpuchar kraju Barcelona zmierzy się 14 sierpnia ze zdobywcą Pucharu Króla - Realem Madryt. Kibiców czeka kolejne w tym roku Gran Derbi. 12 dni później w Monako przeciwnikiem w Katalończyków w starciu o Superpuchar kontynentu będzie FC Porto.

Transfery. Barca tanio kupiła efektownego piłkarza! Sanchez będzie rywalizować z Pedro

Młody Fabian katem dla Barcelony

Środowe spotkanie z Chivas Guadalajara dla podopiecznych trenera Guardioli rozpoczęło się bardzo pomyślnie. Już w 3. minucie meczu bramkarza meksykańskiej drużyny pokonał David Villa. Wynik utrzymał się do przerwy.

Kwadrans po wznowieniu gry z środka boiska 22-letni Fabian pokonał rezerwowego bramkarza Barcelony Colorado. Chwilę potem dołożył kolejne trafienie, tym razem nożycami. Później kolejno dla Chivas trafiali siedemnastolatek Giovanii Casillas i Jose Verduzco.