Bundesliga. Kibice Bayernu do Neuera: Nigdy cię nie zaakceptujemy!

Nowy bramkarz Bayernu Monachium Manuel Neuer zadebiutował w meczu towarzyskim tego zespołu z włoskim Trentino. Przeciwko grze byłego piłkarza Schalke w barwach bawarskiego klubu protestują kibice tej drużyny.

Redaktor też człowiek. Zobacz co nas wkurza na Facebook.com/Sportpl ?

Bayern Monachium przebywa obecnie na zgrupowaniu we Włoszech. W pierwszym meczu sparingowym zmierzył się z Trentino. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Niemców 15:0. W spotkaniu w barwach Bawarczyków zadebiutował Manuel Neuer. Były bramkarz Schalke Gelsenkirchen zagrał w pierwszej połowie i nie został zbyt przychylnie przyjęty przez najbardziej gorliwych fanów Bayernu.

Kibicom Bayernu Neuer podpadł 2 lata temu, gdy parodiował legendę tego klubu Olivera Kahna. Neuer w czasie meczu z Trentino był wygwizdywany i wyszydzany. Wywieszono też kilka transparentów przeciwko jego grze w Bayernie. "Możesz wybronić nam tyle strzałów ile potrafisz, ale nigdy nie zaakceptujemy cię w tej koszulce" - można było przeczytać na jednym z nich.

Neuer do Bayernu przeszedł w zeszłym miesiącu. Schalke zainkasowało za bramkarza reprezentacji Niemiec 18 milionów euro.

Najlepsze transfery. Jak zarobić dwa tysiące procent, albo więcej

Więcej o: