Bundesliga. Schweinsteiger do dziennikarza: To co piszesz to jakiś żart!

Bastian Schweinsteiger na konferencji prasowej przed meczem Bayernu Monachium z Schalke skrytykował dziennikarza mówiąc, że ten nie wie, co pisze. Dostało się także Arjenowi Robbenowi, który dzień wcześniej podważył autorytet kapitana Bayernu.

Dwa dni przed prestiżowym meczem z Schalke Schweinsteiger zaatakował i wygrażał dziennikarzowi: - Twoje artykuły to jakoś żart! Nie masz pojęcia o niczym, powinieneś traktować mnie z większym szacunkiem - wykrzyczał pomocnik Bayernu do jednego z dziennikarzy.

Schweinsteiger na chwilę wyszedł z sali konferencyjnej, ale wrócił, gdy zaczynało się spotkanie dziennikarzy z Arjenem Robbenem i skrytykował Holendra, który dzień wcześniej w wywiadzie podważył autorytet kapitana Bayernu.

- Nie jestem nic nieznaczącym kapitanem. Gdy mówię w szatni, każdy się mnie słucha - powiedział zdecydowanie Schweinsteiger. Nie zwrócił się bezpośrednio do Robbena, nie padło żadne nazwisko, ale wszyscy wiedzieli, kogo miał na myśli.

Bayern z półfinalistą Ligi Mistrzów, Schalke gra w sobotę. Bawarczycy, obecnie czwarty zespół Bundesligi, musi wskoczyć do pierwszej trójki, jeśli chce zagrać w następnym sezonie w Lidze Mistrzów.

Jeleń przeniesie się do Bundesligi? 

Więcej o: