Bundesliga. Bayer wygrywa. Borussia mistrzem Niemiec jeszcze nie dziś

Bayer Leverkusen, który zajmuje drugie miejsce w tabeli Bundesligi, wygrał 2:1 z Hoffenheim. Tym samym Borussia Dortmund nie zdobędzie dzisiaj tytułu mistrza Niemiec, jeśli wygra z Borussią M'gladbach. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo na Sport.pl od 18:30.

Pierwszego gola w meczu zdobyło Hoffenheim. Bramkarza Bayer pokonał Gylfi Sigurdsson w 28 minucie. Wyrównująca bramka padła po strzale Michala Kadleca tuż przed przerwą. Czech strzelił gola z główki.

W 51 minucie dwójkowa akcja Vidala i Stefana Kiesslinga, zakończona strzałem tego drugiego, dała prowadzenie gospodarzom. Taki wynik utrzymał się do końca meczu.

Gdyby Bayer zremisował bądź też przegrał, pożegnałby się z marzeniami o tytule mistrza Niemiec. Grająca o 18:30 Borussia Dortmund, z najsłabszą w Bundeslidze Borussią M'gladbach, jeśli wygra odbuduje ośmiopunktową przewagę, świętowanie 7. zwycięstwa w rozgrywkach ligi niemieckiej dortmundczycy będą musieli odłożyć na później.

Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo na Sport.pl od godziny 18:30.