Bundesliga. Kolejna kontuzja Ribery'ego

W sobotę Franck Ribery powrócił po kontuzji do składu Bayernu. W ligowym meczu z Wolfsburgiem na boisku przebywał jednak tylko do 22. minuty. Po jednym ze starć zszedł z boiska z kolejnym poważnym urazem stawu skokowego.

Niewykluczone, że mistrzowie Niemiec będą musieli radzić sobie bez swojej gwiazdy nawet przez kilka miesięcy. Obecnie Bawarczycy czekają na diagnozę lekarzy, która będzie możliwa po obejrzeniu zdjęcia uszkodzonej nogi.

Do feralnego zdarzenia doszło jeszcze w pierwszej połowie po starciu Francuza z Josue. Wstępne diagnozy mówią nawet o zerwaniu więzadeł w stawie skokowym.

Ribery w tym sezonie był wyłączony z gry przez prawie dwa miesiące lecząc powikłania po podobnym urazie, którego nabawił się we wrześniu.

Sobotnie spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Prowadzenie Bayernowi dał w 7. minucie Thomas Muller. Wynik spotkania ustalił na cztery minuty przed końcem Riehter. Zespół z Monachium zajmuje obecnie piątą pozycję w tabeli.

Bundesliga. Robben przyznaje mistrzostwo Borussii Dortmund ?