Ivica Olić: Wyglądam, jakby pobili mnie bracia Kliczko

Napastnik Bayernu Monachium i reprezentacji Chorwacji Ivica Olić, który w meczu eliminacji Euro 2012 przeciwko Izraelowi (2:1) złamał nos, jest już po operacji i będzie grał w ochronnej masce.

Ivica Olić jest kolejnym zawodnikiem, który ze zgrupowania kadry do Bayernu przyjechał z kontuzją. Miroslav Klose w meczu reprezentacji Niemiec naciągnął mięsień, uraz zaliczył także Holender Mark van Bommel. W szeregach mistrza Bundesligi kontuzjowani są także Arjen Robben, Franck Ribery, Diego Contento, Davida Alaby oraz Breno. Chorwat może jednak wcześniej niż inni wrócić do rozgrywania meczy.

- Maska jest już prawie gotowa. Sprawdzę ją w poniedziałek na treningu Bayernu. Chciałbym też poprawić większość niemieckich mediów, które napisały, że nie mogę prawidłowo oddychać. W rzeczywistości operacja przebiegła bardzo pomyślnie, dlatego nie mam z oddychanie najmniejszych problemów - powiedział 31-letni napastnik.

- Nie mogłem prawidłowo oddychać z powodu złamania i tamponów w nozdrzach. Nic mnie już nie boli, nie mogę się doczekać, kiedy dostanę maskę ochronną i będę mógł trenować. Teraz przypominam boksera, którego pobili bracia Kliczko - cytuje zawodnika Jutarnji.hr

Torres potrzebuje trafień. Przechodzi kryzys pewności siebie  ?

Więcej o: