Puchar Niemiec. Ruud van Nistelrooy ustrzelił hat-tricka

Ruud van Nistelrooy poprowadził Hamburger SV do zwycięstwa nad Torgelower SV. Holender strzelił trzy bramki, a jego drużyna wygrała na wyjeździe 5:1 i awansowała do drugiej rundy Pucharu Niemiec.

Baw się z nami w Wygraj Ligę! Wygraj 20 000 zł!

Amatorzy z Torgelower SV długo bronili się przed czołową drużyną Bundesligi. Pierwszego gola stracili dopiero w 34. minucie, a jego autorem był właśnie Ruud van Nistelrooy.

Niecałe dziesięć minut później gospodarze zdołali jednak wyrównać i do przerwy sensacyjnie remisowali.

Druga połowa to jednak popis Hamburgera SV, a szczególnie Holendra, który dołożył dwie kolejne bramki (w 65. i 67. minucie) i skompletował nieklasyczny hat-trick.

Po jednym golu zdobyli jeszcze Guerrero (54.) i Jarolim (81.) i mecz zakończył się ostatecznie pogromem 5:1.