W Bayernie biją na alarm. Tuchel wezwał gwiazdę na dywanik. "Za późno"

Bayern Monachium jest pogrążony w kryzysie, a na jaw wychodzą bardzo niepokojące informacje dotyczące zespołu. Po ostatnim meczu ligowym z Bochum Joshua Kimmich starł się z Zsoltem Loewem, asystentem Thomasa Tuchela. Piłkarz oraz pierwszy trener mają fatalne relacje, które ostatnio próbowali naprawić. Według "Bilda" w poniedziałek 19 lutego przedyskutowali ostatnie zajście. "To za późno" - podsumował efekty spotkania niemiecki dziennik.

Bayern Monachium ma za sobą katastrofalną serię trzech z rzędu przegranych meczów, po których jego sytuacja w Bundeslidze oraz Lidze Mistrzów zrobiła się katastrofalna. Poważnie zagrożona jest posada trenera Thomasa Tuchela, który ma fatalne relacje z niektórymi gwiazdami zespołu.

Zobacz wideo W Warszawie zaprezentowano puchar Euro 2024

Wrze w Bayernie Monachium. Joshua Kimmich spotkał się z Thomasem Tuchelem

Jednym z tych, którzy najgorzej dogadują się ze szkoleniowcem, jest Joshua Kimmich. Ten po ostatnim meczu z Bochum (2:3) miał spiąć się z Zsoltem Loewem, asystentem Tuchela. Rękoczynom zapobiegła wyłącznie interwencja Manuela Neuera. W Bayernie musieli zareagować.

Według dziennika "Bild" w poniedziałek 19 lutego Kimmich i Tuchel spotkali się w siedzibie klubu i porozmawiali o incydencie z Bochum. "Spotkanie nie przyniosło zmiany nastrojów" - pisze gazeta, która podkreśla, że relacje pomiędzy oboma mężczyznami są "zniszczone". I to mimo tego, że ostatnio zawodnik był bardziej samokrytyczny i zaczął bardziej doceniać szkoleniowca. "To za późno. Nigdy nie potrafili się porozumieć" - dodano.

Joshua Kimmich i Thomas Tuchel skonfliktowani. Któryś z nich może wylecieć z Bayernu

Jeśli w relacjach pomiędzy Kimmichem a Tuchelem nie nastąpi przełom, to niedługo jeden z nich najpewniej opuści Bayern. Pomocnik z pewnością cieszyłby się dużym wzięciem na rynku transferowym, ale kolejne rozczarowujące wyniki mogą doprowadzić do zwolnienia szkoleniowca. Zwłaszcza gdyby monachijczycy po raz pierwszy od sezonu 2011/12 zakończyli rozgrywki bez żadnego trofeum.

Już niedługo Bayern czeka kolejny kluczowy mecz, tym razem w Bundeslidze. W sobotę 24 lutego zagra z RB Lipsk.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.