Szokujące wyznanie gwiazdy Bayernu. Przeżywa dramat. "Jestem popularnym frajerem"

- Nie mam rodziny, a moja dziewczyna nie mieszka ze mną, jestem sam - zdradził Alphonso Davies. Piłkarz Bayernu Monachium w przypływie szczerości opowiedział na Twitchu o swoich problemach z samotnością. Poza boiskiem jego życie nie jest usłane różami.

Alphonso Davies, młody piłkarz Bayernu Monachium, w wieku zaledwie 22 lat ma ugruntowaną pozycję w drużynie, znakomity kontrakt i jest czołową postacią reprezentacji Kanady. Wydawać by się mogło, że niczego w życiu nie może mu brakować. Tymczasem lewemu obrońcy wbrew pozorom wcale tak dobrze się nie układa. Okazuje się, że piłkarz ma spore problemy w kontaktach społecznych i cierpi na olbrzymią samotność.

Zobacz wideo Lewandowski po porażce: Ciężko po dwóch takich ciosach wrócić na właściwe tory

Alphonso Davies jakiego nie znacie. Mocne wyznanie. "Jestem popularnym frajerem"

Davies zdobył się na szczerość przed swoimi fanami, nadając na Twitchu. Okazuje się, że po meczach i treningach nie ma co ze sobą zrobić. - To trochę niepokojące, że nie masz nic do roboty, zwłaszcza gdy wszyscy twoi znajomi mają pracę. Życie profesjonalnego piłkarza jest wspaniałe, by móc się relaksować i cieszyć. Ale po treningu nie ma nic do roboty - wyznał.

Bayern poznał pierwsze życzenie nowego trenera. Bayern poznał pierwsze życzenie nowego trenera. "Walczymy o niego"

Głównym problemem reprezentanta Kanady jest samotność. - Nie mam rodziny, a moja dziewczyna nie mieszka ze mną, jestem sam. Mam chyba pięciu przyjaciół. Jestem popularnym frajerem - brutalnie podsumował swoją sytuację.

Piłkarz Bayernu od samego początku nie ma w życiu lekko. Urodził się w obozie dla uchodźców w Buduburam w Ghanie. Jego rodzice uciekli tam z rodzinnej Liberii. Rodzina mieszkała w małej chatce zbitej z desek. W dodatku w obozie zaginęła jego siostra. Na szczęście po latach się odnalazła. Daviesom wkrótce udało dostać się do Kanady, gdzie młody zawodnik dorastał i nauczył się grać w piłkę. Po przenosinach do Bayernu Monachium mieszka jednak z dala od rodziców, a sam w Europie nie bardzo potrafi się odnaleźć.

Germany Soccer Bundesliga Sensacyjne informacje. Bayern sprzątnie Realowi trenera sprzed nosa. Byli dogadani

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

Pod względem sportowym do Daviesa nie można mieć większych zastrzeżeń. W tym sezonie wciąż utrzymuje miejsce w podstawowym składzie Bayernu. Wystąpił w 32 meczach we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich trzy gole i zanotował osiem asyst.

Więcej o: