W Niemczech wrze. Nowe informacje ws. Nagelsmanna. Tajemnicza decyzja partnerki

Niedawno Julian Nagelsmann został zwolniony z Bayernu Monachium. Okazuje się, że z pracy zrezygnowała również jego dziewczyna Lena Wurzenberger, która była dziennikarką "Bilda". Media spekulują, czy jej odejście ma związek ze zwolnieniem Niemca.

Kilka dni temu Bayern Monachium zwolnił Juliana Nagelsmanna. Jego miejsce zajął Thomas Tuchel. Jednym z powodów zwolnienia trenera miał być jego związek z dziennikarką "Bilda" Leną Wurzenberger. Gdy szefostwo redakcji dowiedziało się o ich związku, odsunęło ją od pracy przy Bayernie Monachium. Markus Babbel twierdzi jednak, że to nie wystarczyło. - Jego dziewczyna była dużym problemem dla Bayernu. Brakowało zaufania, ponieważ niektórzy gracze po prostu nie byli już w stanie przekazać tego, co myślą. Bali się, że wszystko trafi do gazety - powiedział były piłkarz Bayernu.

Zobacz wideo Chwile grozy na High League. Spodek wstrzymał oddech. Izak: To był szok

Dziewczyna Nagelsmanna rzuciła pracę. "Spełniliśmy jej prośbę"

Okazuje się, że Wurzenberger poszła w ślady swojego partnera. Niemieckie media poinformowały, że dziennikarka zrezygnowała z pracy w "Bildzie". Wywołało to liczne spekulacje, czy jej odejście ma związek ze zwolnieniem Nagelsmanna. Grupa medialna Axel Springer wyjawiła, że Wurzenberger sama chciała zrezygnować z pracy. "Spełniliśmy jej prośbę i życzymy jej sukcesów w przyszłości." - czytamy w oświadczeniu. 

Zwolnienie Nagelsmanna wywołało wielkie poruszenie i wciąż nieznane są prawdziwe powody jego rozstania z Bayernem. Florian Plettenberg twierdzi, że chodziło między innymi o brak rozwoju sportowego w Bundeslidze. Hasan Salihamidzić z kolei powiedział, że Nagelsmann stracił autorytet wśród zawodników. Z tymi słowami nie zgadza się piłkarz Bayernu Joshua Kimmich. - Trener nie stracił szatni! Przeżyłem już kilka zmian szkoleniowców. Tym razem jednak było inaczej. Nie było żadnych sygnałów z wewnątrz. Zawodnicy również nie byli niezadowoleni ze współpracy z Nagelsmannem - wyjawił. 

Erling Haaland w barwach Man City City chce dać podwyżkę Haalandowi. Kolosalne pieniądze. Jest dla klubu bezcenny

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Thomas Tuchel od razu zostanie wrzucony na głęboką wodę. Nowy trener Bayernu zadebiutuje w słynnym Der Klassiker, czyli starciu z Borussią Dortmund. Ten mecz zaplanowany jest na sobotę 1 kwietnia i będzie miał kluczowe znaczenie w walce o mistrzostwo Niemiec. Obecnie liderem tabeli jest Borussia, która ma jeden punkt przewagi nad drugim Bayernem. 

Nicolo Zaniolo Wielki włoski talent znowu zmieni klub? "Nikt nie zna przyszłości"

Więcej o: