Tymoteusz Puchacz strzela pierwszego gola w Unionie. "Ależ huknął" [WIDEO]

Już w 7. minucie meczu Pucharu Niemiec Tymoteusz Puchacz trafił do siatki. Reprezentant Polski strzelił pierwszego gola w drugim występie w tym sezonie w barwach Unionu Berlin.

Długo musiał czekać na okazję do gry Tymoteusz Puchacz. Były zawodnik Lecha Poznań w meczu z Heidenheim zalicza dopiero drugi występ w tym sezonie. Na pewno jednak będzie go dobrze wspominał, bo już na początku meczu wyprowadził Union na prowadzenie.

Pucharz z golem w Pucharze Niemiec. Świetnie wykończył dośrodkowanie w pole karne

Już w siódmej minucie meczu Sheraldo Becker urwał się prawym skrzydłem i dośrodkował w pole karne. Tam czekał niepilnowany Puchacz, który będąc w polu bramkowym, mocnym strzałem pod poprzeczkę trafił do siatki występującego w 2. Bundeslidze zespołu Heidenheim.

Więcej takich informacji znajdziesz na Gazeta.pl

Występ w Pucharze Niemiec jest dopiero drugim w tym sezonie dla Puchacza. Pierwsze minuty w aktualnych rozgrywkach zaliczył we wrześniowym meczu Ligi Europy przeciwko Sportingowi Braga. Wtedy spędził na murawie 65 minut, a Union przegrał 0:1. Jednocześnie były piłkarz Lecha Poznań pozostaje bez ani minuty rozegranej w bieżącym sezonie Bundesligi. Pozostaje mieć nadzieję, że gol w Pucharze Niemiec pozwoli na większą liczbę występów.