Skąpy jak Neuer? Nie docenił gestu uczciwego taksówkarza

"Bild" opisuje historię, której bohaterem, niekoniecznie pozytywnym, został Manuel Neuer. Kilka tygodni temu zgubił portfel, w którym znajdowała się gotówka i dokumenty. Uczciwy taksówkarz, który znalazł kosztowności i pokonał długą drogę, by je zwrócić, jest rozczarowany tym, jak został ostatecznie potraktowany przez piłkarza.

Kilka tygodni temu bramkarz Bayernu Monachium zgubił w taksówce Hazira S. portfel. Mężczyzna znalazł go, gdy sprzątał samochód po zakończonej pracy. "Nazwisko i adres Manuela Neuera były na dowodzie osobistym. W środku znajdowała się również karta Visa Platinium, czarna karta MasterCard oraz ok. 800 euro w gotówce" - opowiada w rozmowie z "Bildem". Uczciwy taksówkarz postanowił zwrócić gwiazdorowi jego własność.

Zobacz wideo Rozmowa z Christianem Falkiem z Bilda o transferze Roberta Lewandowskiego

Manuel Neuer zgrubił portfel i 800 euro. Nie docenił uczciwego taksówkarza, który zwrócił mu zgubę

W tym celu udał się do domu Neuera w Lehel, ale tam go nie zastał. Postanowił zatem pojechać do miasta Tegernsee, gdzie piłkarz także ma posiadłość, ale i tam go nie było. Jeden z okolicznych mieszkańców zdradził mężczyźnie, że w pobliżu mieszka jednak menedżer Neuera. "Otworzył mi drzwi, przekazałem wszystko i zostawiłem swoje dane kontaktowe" - relacjonuje Hazir S. 

Artur BorucBoruc chwycił za mikrofon. Zwrócił się do kibiców. "Zróbcie mi przyjemność"

Mężczyzna, by zwrócić własność piłkarza, pokonał w sumie trasę wynoszącą około 120 kilometrów i wydał na paliwo podobno aż 400 euro. Po dwóch tygodniach otrzymał paczkę. Znajdowała się w niej koszulka Manuela Neuera wraz z autografem. Nie było żadnej wiadomości, czy podziękowań. Po prostu ta pamiątkowa koszulka. To bardzo rozczarowało Hazira S. 

"Nagroda dla znalazcy to jest jakaś kpina! Mam czwórkę dzieci i co ja mam zrobić z tą koszulką?" - pyta na łamach "Bilda" wzburzony mężczyzna. Hazir S. skontaktował się nawet z Bayernem Monachium, by uzyskać jakąś rekompensatę, jednak klub go zlekceważył. Manuel Neuer natomiast nie odpowiedział na pytania dziennikarzy dotyczące sprawy. 

Lewandowski na treningu BarcelonySkok Lewandowskiego do raju? Cannes, Dolce Gabbana i Sitges. "Inny człowiek"

Więcej o: