Kibic zaczepił na ulicy dyrektora Bayernu i zapytał o Ronaldo. Szybka odpowiedź

Hasan Salihamidzić został zapytany na ulicy przez jednego z kibiców, czy do Bayernu Monachium trafi Cristiano Ronaldo, który chce odejść z Manchesteru United. Dyrektor sportowy mistrzów Niemiec jednoznacznie odpowiedział, że Portugalczyk nie będzie grał w niemieckim klubie.

W sobotę w angielskich mediach pojawiła się zaskakująca informacja o tym, jakoby Cristiano Ronaldo już po roku chciał ponownie opuścić Manchester United. Wszystko za sprawą słabego sezonu w wykonaniu "Czerwonych Diabłów", które teraz, zamiast grać w Lidze Mistrzów, będą musiały występować w Lidze Europy. Ponadto, po przyjściu nowego trenera Erika ten Haga, United nie dokonali jeszcze żadnego wzmocnienia.

Zobacz wideo Tymoteusz Puchacz wyjaśnia hejterów. "Jest coraz gorzej"

Salihamidzić stanowczo zaprzecza możliwości transferu Cristiano Ronaldo

W ostatnich dniach pojawiła się plotka, że Cristiano Ronaldo mógłby przenieść się do Bayernu Monachium. Choć Hasan Salihamidzić, dyrektor sportowy mistrzów Niemiec, zapewniał, że takiego tematu nie ma, jeden z kibiców Bayernu spotkał go na ulicy i zapytał o transfer Portugalczyka do Monachium.

Hasan Salihamidzić uśmiechnął się, pokiwał głową i jednoznacznie odpowiedział kibicowi, że nie ma planów, by Ronaldo występował w Bayernie Monachium. Jego stanowcza reakcja pokrywa się ze wcześniejszymi słowami i jednoznacznie przekreśla możliwość transferu Portugalczyka do zespołu Juliana Nagelsmanna.

Bayern pozyska Osimhena? Media: 120 mln euro za napastnikaBayern pozyska Osimhena? Media: 120 mln euro za napastnika

Zainteresowana sprowadzeniem Cristiano Ronaldo miałaby być londyńska Chelsea, a także włoskie Napoli, choć drugi z wymienionych klubów miałby na ten transfer niewielkie szanse. Umowa Cristiano Ronaldo z Manchesterem United jest ważna do końca czerwca 2023 roku. I według kolejnych doniesień Ornsteina z "The Athletic", klub z Old Trafford zamierza to w pełni wykorzystać. Manchester United miał przekazać Portugalczykowi, że wcale nie zamierza go sprzedawać w rozpoczętym niedawno oknie transferowym i zamierza go zatrzymać na kolejny sezon. 

Więcej o: