"Lewandowski co roku jest z czegoś niezadowolony. Mam dość"

- Naprawdę mam już dość tego gadania. Lewandowski co roku jest z czegoś niezadowolony. Szczerze mówiąc, nie byłbym zaskoczony, gdyby Lewandowski przedłużył kontrakt o dwa lata - powiedział Markus Babbel. Polski napastnik od dłuższego czasu informuje, że zamierza opuścić Bayern, co nie podoba się byłemu zawodnikowi monachijskiego klubu.

Przyszłość Roberta Lewandowskiego w Bayernie Monachium jest bardzo niepewna. Polski napastnik w wielu wywiadach informował, że zamierza odejść z mistrza Niemiec po minionym sezonie. Piłkarz podkreślił jednak, że nie chce prowadzić wojny z klubem i ma nadzieję na znalezienie najlepszego rozwiązania dla obu stron. 

Zobacz wideo Rozwód Lewandowskiego z Bayernem? "Można to było zrobić z większą klasą"

Markus Babbel uderza w Roberta Lewandowskiego. "Mam dość tego gadania"

Bezpośrednie wypowiedzi Lewandowskiego zostały źle odebrane przez niemieckie środowisko piłkarskie. "Bild" uznał słowa polskiego napastnika za atak na klub. Skrytykować postawę zawodnika postanowił także były piłkarz Bayernu Monachium Markus Babbel. - Naprawdę mam już dość tego gadania. To już nie jest dla mnie "niepokój", a raczej "Teatr Kacperka", ponieważ Lewandowski co roku jest z czegoś niezadowolony. Szczerze mówiąc, nie byłbym zaskoczony, gdyby przedłużył kontrakt z klubem o dwa lata - powiedział Babbel w rozmowie z "RAN". 

Towarzyski mecz charytatywny Legii Warszawa i Dynama Kijów na stadionie przy ul. ŁazienkowskiejTurcy nie chcą grać w Polsce. Chcą grać z Dynamem gdzie indziej

Niemiec odniósł się także do plotek transferowych, które łączą Lewandowskiego z Barceloną. - Pini Zahavi (agent Lewandowskiego - przyp. red.) raz mówi z zadowoleniem, że wymarzonym kierunkiem jego klienta jest Barcelona, a kilka miesięcy temu był to Real Madryt. Nie można już traktować tego wszystkiego poważnie - dodał Babbel. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Markus Babbel jest byłym niemieckim piłkarzem, który grał na pozycji środkowego obrońcy. Karierę rozpoczął w Bayernie Monachium, gdzie grał do 2000 roku. Następnie był zawodnikiem Liverpoolu, Blackburn oraz Stuttgartu, w którym zakończył karierę w 2007 roku. Babbel był także reprezentantem Niemiec. Na swoim koncie ma między innymi triumf w mistrzostwach Europy z kadrą narodową w 1996 roku, oraz dwukrotne zwycięstwo Pucharu Europy z Bayernem Monachium (1996 rok) oraz Liverpoolem (2001 rok). 

MŚ 1982Szejk nagle wszedł na boisko, a sędzia zabrał gola Francuzom na MŚ 82'. Naprawdę

Więcej o: