Barcelona z nową ofertą za Lewandowskiego. Błyskawiczna odpowiedź Bayernu

Jak donosi kataloński "Sport", Bayern Monachium odrzucił kolejną ofertę za Roberta Lewandowskiego. Zdaniem hiszpańskich mediów Barcelona zaoferowała 32 miliony euro plus kolejne 5 milionów euro w bonusach.

Ostatnie dni były bardzo napięte, jeżeli chodzi o kwestię transferu Roberta Lewandowskiego. Reprezentant Polski najpierw przyjął bowiem bardzo twarde stanowisko, mówiąc o swojej chęci opuszczenia Bayernu Monachium, jednak później zrezygnował z tak stanowczej pozycji negocjacyjnej. W jednym z wywiadów stwierdził, że jego kontrakt z Bayernem jeszcze obowiązuje, a on jedynie poprosił klub o możliwość transferu. 

Zobacz wideo Wypowiedź Kamila Glika po meczu z Holandią. "Poświęciłem nawet Serie A, żeby pojechać na mundial"

"Sport": Bayern odrzucił drugą ofertę za Lewandowskiego

Kataloński "Sport" umieścił w czwartek Roberta Lewandowskiego na pierwszej stronie i poinformował, że Barcelona złożyła obecnemu pracodawcy piłkarza kolejną ofertę. Ma ona obecnie wynosić... 32 miliony euro plus 5 milionów bonusach. W porównaniu do pierwszej oferty, hiszpański klub dorzucił tylko propozycję bonusów, co dawało niewielkie szanse na powodzenie transakcji.

"Sport" donosi w czwartek, że Bayern ponownie odrzucił ofertę za Roberta Lewandowskiego. Zdaniem niemieckich mediów, klub z Bawarii nadal oczekuje minimum 40 milionów euro, czy nawet 50 milionów, ale co najważniejsze - w jednej transzy, nie biorąc pod uwagę bonusów zapisanych w umowie.

Wszystko ze względu na chęć transferu Sadio Mane. Pieniądze, które Bayern otrzymałby za Lewandowskiego, miałyby właśnie posłużyć do zakupu Senegalczyka z Liverpoolu. Tym bardziej, że Mane miał już porozumieć się z mistrzami Niemiec. Do ustalenia pozostały szczegóły między klubami, aby Senegalczyk mógł przenieść się do Monachium. Zdaniem niemieckich mediów, Mane miałby kosztować ok. 45 milionów euro.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.