Robert Lewandowski zmienił zdjęcia profilowe. Jego ruch daje do myślenia

Robert Lewandowski wykonał kolejny ruch, który może wskazywać, że jeszcze w tym roku odejdzie z Bayernu Monachium. Polak na wszystkich profilach w mediach społecznościowych usunął swoje zdjęcia profilowe w koszulce mistrza Niemiec. Możliwe, że wynika to z umowy podpisanej z marką 4F, z którą współpracował przy tworzeniu najnowszej kolekcji ubrań.

Saga transferowa z Robertem Lewandowskim w roli głównej trwa w najlepsze. Polak nie zamierza zostawać dłużej w Bayernie Monachium, choć wciąż ma ważną umowę, która wygaśnie dopiero 30 czerwca 2023 roku. Polak chce odejść i spróbować sił w nowym miejscu. Najwięcej mówi się o jego przenosinach do Barcelony, która złożyła już oficjalną ofertę za polskiego napastnika.

Zobacz wideo Lech Poznań może stracić kluczowych piłkarzy przed LM. "Po takim sezonie stali się atrakcyjni"

- Bardzo możliwe, że to był mój ostatni mecz w barwach Bayernu. Nie mogę tego powiedzieć na sto procent, ale jest prawdopodobne, że tak było. Chcemy znaleźć najlepsze rozwiązanie dla mnie i klubu - mówił Lewandowski po ostatnim meczu ligowym. Działacze Bayernu nadal jednak upierają się, że polski napastnik wypełni swój kontrakt do końca.

Robert LewandowskiZamieszanie wokół Lewandowskiego. Bayern odpowiada. "Jeden z najlepszych"

Lewandowski zmienił zdjęcia profilowe we wszystkich mediach społecznościowych

W poniedziałek polski napastnik usunął wszystkie zdjęcia profilowe, do których dotąd pozował w koszulce Bayernu Monachium, ze swoich profili w mediach społecznościowych. W ich miejsce wstawił zdjęcia w bluzie pochodzącej z jego najnowszej kolekcji, co może wynikać m.in. z umowy podpisanej z marką 4F, z którą współpracował przy tworzeniu najnowszej kolekcji ubrań, sygnowanej jego nazwiskiem.

To kolejny ruch Lewandowskiego, który może spotkać się z krytyką ze strony niemieckich mediów. - "Robert Lewandowski wydawał się być na dobrej drodze, by zostać jednym z największych piłkarzy w historii Bayernu Monachium. Nic jednak z tego nie będzie" - napisał dziennikarz niemieckiego portalu sport.sky.de, Alexander Bonengel. Takich głosów może w nadchodzących dniach być jednak znacznie więcej.

Uli Hoeneß i Robert LewandowskiHoeness punktuje Barcelonę. "W Niemczech byłaby bankrutem"

Lewandowski jest zawodnikiem Bayernu od lata 2014 roku, kiedy trafił do klubu na zasadzie wolnego transferu z Borussii Dortmund. Polak w 374 występach zdobył 344 bramki, co czyni go drugim najskuteczniejszym piłkarzem w historii klubu. Więcej goli (525) strzelił jedynie legendarny Mueller.

Więcej o: