Bayern "stracił" Lewandowskiego. "Tak po ludzku"

- W sobotę Robert Lewandowski wypowiadał się dyplomatycznie. Wskazywał na rozwiązanie "korzystne dla obu stron". W niedzielę został zaatakowany przez wszystkich "możnych i ważnych" w Bayernie. Z otoczenia RL9 słyszę: "Tak po ludzku Roberta stracili" - napisał Roman Kołtoń w felietonie dla Sport Interii.

Robert Lewandowski jest bardzo blisko odejścia z Bayernu Monachium. Polski napastnik nie zamierza przedłużać wygasającej w czerwcu 2023 umowy z mistrzem Niemiec i może opuścić klub już latem. Niepewną sytuację Polaka monitorują inne zespoły, a najbliżej pozyskania kapitana naszej kadry wydaje się być Barcelona

Zobacz wideo Borek: Lewandowski chyba dojrzał do tego, by zmienić otoczenie

Kołtoń wprost o Bayernie i odejściu Lewandowskiego. "Stracili go po ludzku"

Robert Lewandowski po meczu z Wolfsburgiem wyznał, że bardzo możliwe, że było to jego ostatnie spotkanie w barwach Bayernu. Lewandowski chciałby opuścić klub już latem, ale innego zdania są działacze Bayernu, którzy twierdzą, że polski napastnik odejdzie dopiero po wygaśnięciu umowy. Między innymi do ich słów odniósł się Roman Kołtoń w felietonie dla Sport Interii. "W sobotę Robert Lewandowski wypowiadał się dyplomatycznie. Wskazywał na rozwiązanie "korzystne dla obu stron". W niedzielę został zaatakowany przez wszystkich "możnych i ważnych" w Bayernie. Z otoczenia Lewandowskiego słyszę: Tak po ludzku Roberta stracili." - napisał Kołtoń. 

Eintracht FrankfurtCały Frankfurt w euforii. Ludzie zmuszeni do odwołania ślubów

Zdaniem dziennikarza, Polak na pewno opuści mistrza Niemiec. W tekście odniósł się do słów Uliego Hoenessa, który uważa, że są szansę na to, aby Lewandowski został w Bayernie na dłużej. "Tak się nie stanie na 100 procent. Już nawet nie na 99 procent, a właśnie na 100 procent! Obóz Lewandowskiego, a przede wszystkim sam Robert, są oburzeni tym, co zadziało się w niedzielę" - czytamy w felietonie. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Robert Lewandowski ma za sobą kolejne znakomite rozgrywki. Polski napastnik zagrał w 46 meczach w tym sezonie, w których strzelił 50 goli i zaliczył pięć asyst. W Bundeslidze pokonywał bramkarzy rywali aż 35 razy, co w dużej mierze przyczyniło się do wygrania ligi przez Bayern już po raz dziesiąty z rzędu. 

Francja - Polska, ME U-17Klęska Polaków 1:6 nie obchodzi Holendrów. "Zrobili na nas dobre wrażenie"

Więcej o: