Lewandowski zobaczył, co oferuje mu Barcelona. I co? "Jest zajarany"

- Projekt Barcelony został Lewandowskiemu przedstawiony w ostatnim czasie i on jest nim po ludzku zajarany. Robert chce zagrać w Barcelonie, chce zagrać na Camp Nou. Jest już mentalnie poza Bayernem Monachium - powiedział Tomasz Włodarczyk w programie "Okno Transferowe" na kanale Youtube Meczyki.pl

Saga transferowa z udziałem Roberta Lewandowskiego powoli dobiega do końca. Polski napastnik wyznał po meczu z Wolfsburgiem, że bardzo możliwe, że było to jego ostatnie spotkanie w Bayernie Monachium. Polak jest bliski odejścia z mistrza Niemiec, a jego sytuacje monitorują inne kluby. Media podają, że najbliżej pozyskania Lewandowskiego jest Barcelona.

Zobacz wideo Borek: Lewandowski chyba dojrzał do tego, by zmienić otoczenie

Lewandowski nie może się doczekać przejścia do Barcelony. "Jest zajarany tym projektem"

Niepewna przyszłość Roberta Lewandowskiego wzbudza wielkie zainteresowanie mediów na całym świecie. Tomasz Włodarczyk poruszył temat jego możliwego przejścia do Barcelony w programie "Okno Transferowe" na kanale Youtube Meczyki.pl. - Projekt Barcelony został Lewandowskiemu przedstawiony w ostatnim czasie i on jest nim po ludzku "zajarany". Robert chce zagrać w Barcelonie, chce zagrać na Camp Nou. Nie interesują go inne oferty. Jest już mentalnie poza Bayernem Monachium - powiedział dziennikarz.

Bayern chce Mane, ale pojawił się Bayern chce Mane, ale pojawił się "nowy faworyt". Kierunek Paryż?

Zdaniem Włodarczyka polski napastnik jest także niezadowolony ze sposobu w jaki został potraktowany przez działaczy Bayernu. - Działacze Bayernu zachowali się jak amatorzy. Chcieli przygotować sobie grunt pod Erlinga Haalanda, ale nie mieli mocnej pozycji w negocjacjach. Ta sytuacja spowodowała, że ludzka strona Lewandowskiego została dotknięta. Poczuł się urażony tym, że nie dostał odpowiednio wcześniej propozycji - dodał Włodarczyk.

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Robert Lewandowski ma za sobą kolejny świetny sezon. W minionych rozgrywkach zagrał w 46 meczach, w których strzelił 50 goli i zaliczył siedem asyst. W dużej mierze to dzięki kapitalnej formie polskiego napastnika, Bayern Monachium zdobył tytuł mistrzowski już po raz dziesiąty z rzędu.

Spain Soccer Europa League FinalZabawna sytuacja po finale LE. Hinteregger pokazał, że chce się napić [WIDEO]

Więcej o: