Lewandowski nie próżnuje na luksusowych wakacjach. Cena za nocleg zwala z nóg

Robert Lewandowski po zakończeniu sezonu udał się na zasłużone wakacje z rodziną. Wraz z małżonką i córeczkami odpoczywa w luksusowym tureckim kurorcie Regnum Carya Golf & Spa Resort. Kwota, jaką trzeba zapłacić za wynajem pokoju w tym ośrodku, może zwalić z nóg.

Robert Lewandowski zakończył już sezon w barwach Bayernu Monachium. Polak sięgnął z niemieckim zespołem po kolejny tytuł mistrza kraju, a sam zgarnął koronę króla strzelców. Piłkarz po finiszu rozgrywek udał się na zasłużony odpoczynek. Wraz z najbliższymi udał się do luksusowego kurortu w Turcji. 

Zobacz wideo Borek: Lewandowski chyba dojrzał do tego, by zmienić otoczenie

Robert Lewandowski wraz z rodziną odpoczywa w luksusowym kurorcie. Nie zapomniał też o treningu

Lewandowscy zatrzymali się w pięciogwiazdkowym hotelu Regnum Carya Golf & Spa Resort w pobliżu miasta Belek. Na miejscu do ich dyspozycji jest m.in. kompleks basenów, spa, kilka restauracji i barów, a przede wszystkim komfortowe apartamenty. Nocleg w tym przybytku dla dwóch dorosłych osób i dwójki dzieci to wydatek rzędu 700-1000 euro. Jak wyglądają owe pokoje, można zobaczyć poniżej. 

 

Szymon Marciniak u Kuby WojewódzkiegoMarciniak przyznał się u Wojewódzkiego do największego błędu. "Żarło mi dwa lata"

Robert Lewandowski na miejscu może nieco odpocząć, ale także zadbać o formę przed zbliżającymi się meczami reprezentacji Polski w ramach Ligi Narodów. Na terenie kurortu znajduje się bowiem także kompleks profesjonalnie przygotowanych boisk do piłki nożnej. 33-latek już z niego skorzystał. Mimo wakacji odbył wyczerpujący trening, co pokazał kibicom na swoim Instagramie. Najpierw ćwiczył z piłką, a na koniec wskoczył do basenu. Nagranie można zobaczyć w tym miejscu

Wypoczęty Robert Lewandowski przyda się reprezentacji Polski w czerwcowych meczach. Przypomnijmy, że Biało-Czerwonych czekają aż cztery mecze w przeciągu dwóch tygodni. Podopieczni Czesława Michniewicza zmierzą się kolejno z Walią (01.06), Belgią (08.06), Holandią (11.06) i ponownie z Belgią (14.06).

France Soccer League OneTransfer Mbappe przesądzony? Ze sklepu PSG znikają jego koszulki

Więcej o: