Pożegnalny gol Lewandowskiego? Bramka nr 50. w tym sezonie [WIDEO]

Robert Lewandowski zdobył kolejnego gola w tym sezonie Bundesligi. Polski napastnik trafił do siatki w 40. minucie meczu Bayernu Monachium z Wolfsburgiem.

Zamieszanie transferowe wokół Roberta Lewandowskiego nadal trwa, jednak nie rozprasza ono reprezentanta Polski, który nie przestaje zdobywać kolejnych goli. W meczu ostatniej kolejki Bundesligi, w którym Bayern Monachium mierzy się z Wolfsburgiem, atakujący ekipy Bawarczyków ponownie trafił do siatki.

Robert LewandowskiHasan Salihamidzić oficjalnie potwierdził: Lewandowski chce opuścić Bayern

Robert Lewandowski z kolejnym golem w tym sezonie. Efektowne trafienie polskiego napastnika

Bawarczycy lepiej rozpoczęli spotkanie z niżej notowanym rywalem i już w 14. minucie wyszli na prowadzenie po trafieniu Josipa Stanisicia. Ekipa z Monachium przeważała, czego wyrazem była kolejna bramka. Tym razem do siatki trafił wcześniej wspomniany Lewandowski.

W 40. minucie meczu Thomas Mueller świetnie dograł piłkę w pole karne, gdzie najlepiej odnalazł się polski atakujący. Lewandowski najwyżej do niej wyskoczył i pomimo asysty defensora ekipy rywali, sprytnym uderzeniem głowa, umieścił ją w bramce.

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Robert LewandowskiBayern otwarty na ofertę za Lewandowskiego. Jest zgoda

Dla Lewandowskiego był to 35. gol w tym sezonie Bundesligi, natomiast 50. we wszystkich rozgrywkach. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.