Przełomowe okno Lewandowskiego? Borek: Chyba dojrzał do tego, by zmienić otoczenie

Coraz częściej pojawiają się informacje o możliwym odejściu Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium. - Wydaje mi się, że Robert chyba dojrzał do tego, żeby zmienić otoczenie - mówi Mateusz Borek, współwłaściciel Kanału Sportowego i komentator Viaplay.

- Pierwotnie sądziłem, że nowa umowa z Lewandowskim będzie ogłoszona w momencie dużej porażki. Za taką porażkę na pewno można uznać przegrany przez Bayern ćwierćfinał z Villarrealem. Sądziłem, że szybką odpowiedzią będzie wyjście Olivera Kahna do dziennikarzy i informacja, że jesteśmy bardzo blisko albo że porozumieliśmy się z Robertem Lewandowskim - mówi Borek i dodaje: W Monachium długo milczano, a w tym czasie Pini Zahavi podróżował po Europie. 

W ostatnich tygodniach Lewandowski łączony jest z przenosinami do FC Barcelony. - Robert chyba dojrzał do tego, żeby zmienić otoczenie. Lothar Matthaeus mówi o tym, że Robert chciałby się sprawdzić w jeszcze jednym wielkim, europejskim klubie. Barcelona jest w tej chwili w dobrym momencie rozwoju i progresu. Pół roku temu Robert pewnie w ogóle nie rozważałby Barcelony - mówi Borek.

Obejrzyj całość w materiale wideo. 

Zobacz wideo
Więcej o: