Raiola prostuje swoje słowa o Haalandzie. "Trafi do jednego z 15 klubów"

Mino Raiola, agent Erlinga Haalanda, wyjaśnił własne, niedawne słowa na temat przyszłości napastnika. Menedżer stwierdził, że transfer Norwega wcale nie jest jeszcze przesądzony.

Manchester City, Bayern Monachium, FC Barcelona i Real Madryt - takie kluby w kontekście przyszłości Erlinga Haalanda wymienił niedawno agent zawodnika, Mino Raiola. Jeden z najpotężniejszych menedżerów na świecie powiedział o tym w rozmowie z telewizją Sport1.

Zobacz wideo FIS urządził polowanie na polskich skoczków. Trenerzy łapią się za głowę [SPORT.PL LIVE #1]

Teraz, w rozmowie z dziennikiem "AS", Raiola wytłumaczył te słowa, wyjaśniając, że jeszcze żadne rozmowy nie zostały rozpoczęte, a zawodnik być może zostanie w Borussii Dortmund na jeszcze jeden sezon.

Raiola wyjaśnia przyszłość Haalanda

- Cztery kluby, które wymieniłem odnośnie przyszłości Haalanda, były tylko przykładem, aby powiedzieć, że kiedy opuści Borussię Dortmund, trafi do jednego z 15 najlepszych klubów w Europie - powiedział Raiola.

Drzwi Legii dla Ojrzyńskiego zamknięte. Może wrócić do byłego klubuDrzwi Legii dla Ojrzyńskiego zamknięte. Może wrócić do byłego klubu

I dodał: - W tej chwili Erling jest skupiony tylko na piłce nożnej, na tym, aby mieć dobry sezon z Borussią, tak jak to zrobił w zeszłym sezonie. Nie ma żadnych negocjacji z żadnym klubem. I powtórzę to, co już mówiłem - nie jest pewne, że odejdzie z Borussii tego lata, może się to stać również rok później.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Haaland trafił do Borussii Dortmund w styczniu 2020 roku i od razu stał się jednym z najlepszych napastników na świecie. Norweg zachwyca skutecznością, czym przykuł uwagę najlepszych klubów. Już minionego lata zawodnikiem bardzo mocno interesowała się Chelsea, jednak do transakcji nie doszło, bo niemiecki klub zażądał za Haalanda ogromnych pieniędzy.

Legia obniża i zamraża pensje piłkarzy. Po kieszeni dostanie też 400 pracowników. Na zdjęciu Dariusz Mioduski.Wielki powrót! Kulisy zmiany trenera w Legii. "Mioduski przyjął od razu"

W obecnym sezonie Norweg rozegrał 14 meczów, w których strzelił 17 goli i miał pięć asyst. Piłkarz wyceniany jest na około 100 milionów euro.

"Sport.pl Live" - Nowy program Sport.pl startuje już w poniedziałek!

W poniedziałek, 13 grudnia o godz. 20:00 zadebiutuje nowy program wideo premium – "Sport.pl Live". Będzie go można oglądać co tydzień na stronach głównych Gazeta.pl i Sport.pl, a także na platformie YouTube i Twitchu Sport.pl. W pierwszym odcinku głównym tematem będzie forma polskich skoczków narciarskich i rewolucyjna zmiana w sprzęcie, z której korzystają już nasi rywale. Naszym gościem będzie m.in Apoloniusz Tajner (prezes PZN). Więcej informacji dostępne tutaj:

 
Więcej o: