Nowe informacje ws. przyszłości Lewandowskiego! "Warunki zostały spełnione"

Robert Lewandowski na dłużej w Bayernie? Tak, to możliwe! Jak informuje niemiecki "Abendzeitung", działacze klubu są gotowi do przedłużenia umowy z polskim napastnikiem. Ich obecność na gali Złotej Piłki miała być wyrazem uznania dla Polaka.

Od momentu transferu do stolicy Bawarii kapitan reprezentacji Polski wyrósł na prawdziwą legendę klubu. Bite kolejne rekordy strzeleckie, pomoc drużynie w zdobywaniu trofeów - w obu przypadkach Robert Lewandowski ma bardzo duży udział. Wszystko to doprowadziło do tego, że wielu zaczęło stawiać go na równi z najlepszymi piłkarzami globu, czyli Leo Messim i Cristiano Ronaldo.

Zobacz wideo Jest reakcja naczelnego "France Football" ws. Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski na dłużej w Bayernie Monachium? "Warunki zostały spełnione"

Bardzo trudno sobie wyobrazić obecną drużynę Bayernu Monachium bez Roberta Lewandowskiego. Od kilku miesięcy spekuluje się, że w przyszłym roku Polak będzie chciał spróbować czegoś nowego i podjąć się wyzwania w innej lidze i w innym kraju. Ostatniego lata mówiono, że 33-latek może trafić do Anglii czy Włoch, a według ostatnich doniesień Pini Zahavi miał zaproponować Polaka władzom Chelsea.

Robert LewandowskiRobert Lewandowski wyróżniony przez "Kickera". Po raz czwarty w tym sezonie

Niemiecki "Abendzeitung" przekazuje zupełnie nowe informacje dotyczące przyszłości Roberta Lewandowskiego. Zdaniem dziennikarzy, Bayern jest już gotów, by przedłużyć umowę z Polakiem do 2025 roku. Obecność Nagelsmanna, Salihamidzicia i Kahna, a więc najważniejszych osób w klubie, miała pokazać polskiemu napastnikowi, że wszyscy w Bayernie bardzo go cenią.

Co więcej, według dziennikarzy "Abendzeitung", działacze Bayernu Monachium nigdy nie myśleli realnie o sprowadzeniu do klubu Erlinga Haalanda. Plotki o transferze Norwega do zespołu mistrza Niemiec miały rozwścieczyć Lewandowskiego. Teraz działacze klubu czekają na ruch Polaka, którego warunki zostały właśnie spełnione.

Więcej o: