Media: Robert Lewandowski może trafić do giganta! Propozycja już padła

Pojawiają się kolejne spekulacje dotyczące przyszłości Roberta Lewandowskiego. - Z pewnością tak jest, że Pini Zahavi zaoferował Lewandowskiego Chelsea i Granowskiej (przedstawiciel zarządu klubu). To ruch, które może obejmować przejście Wernera do Bayernu" - poinformował angielski dziennikarz, Ian McGarry w podcaście "The Transfer Window".

Umowa Robert Lewandowskiego z Bayernem Monachium wygasa w lipcu 2023 roku, dlatego nadchodzące lato będzie ostatnią szansą dla mistrzów Niemiec, by jeszcze dobrze zarobili na Polaku. Napastnik po ukończeniu bieżącego sezonu będzie miał 33 lata.

Zobacz wideo Nagroda Lewandowskiego obiektem kpin. "Wyglądała, jakby została zrobiona rano"

Gol Bednarka z LeicesterJan Bednarek "uciszył kibiców" Leicester. Anglicy zachwyceni występem Polaka

Ostatnio o możliwym transferze Lewandowskiego w lecie 2022 roku informował dziennik "AS". - Real Madryt nie oferuje tylko tytułów. Sprawia, że jesteś widoczny na całym świecie. To jeden z głównych powodów, które sprawiają, że Polak chce nosić białą koszulkę Realu - napisał dziennikarz Marco Ruiz.

Lewandowski przejdzie do Chelsea? "Z pewnością tak jest"

Teraz pojawiły się kolejne informacje nt. przyszłości Polaka, które przekazał angielski dziennikarz, Ian McGarry za pośrednictwem podcastu "The Transfer Window". Według niego Lewandowski miał zostać zaproponowany Chelsea, a do Monachium za Polaka miałby przenieść się Timo Werner, który w ekipie z Londynu nie spełnia pokładanych w nim nadziei.

"Z pewnością tak jest, że Pini Zahavi zaoferował Lewandowskiego Chelsea i Marinie Granowskiej [przedstawiciel zarządu Chelsea, prawa ręka właściciela Romana Abramowicza - przyp. red.]. To ruch, które może obejmować przejście Wernera do Bayernu" - powiedział dziennikarz.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Aktualny kontrakt Polaka z Bayernem jest ważny do końca czerwca 2023 roku. W obecnym roku kalendarzowym Lewandowski ma na koncie aż 64 gole w 54 meczach we wszystkich rozgrywkach, biorąc pod uwagę występy w reprezentacji Polski i Bayernie Monachium. Polak gra w mistrzu Niemiec od 2013 roku. Strzelił dla niego aż 319 goli i zanotował 67 asyst w 349 występach. 

Więcej o: