Haaland strzelił gola, wskazał palcem w trybuny, a tam... Wymowny gest kibica [WIDEO]

Erling Haaland wrócił do strzelania po miesięcznej przerwie. Norweg zaliczył swoje trafienie w wygranym przez Borussię Dortmund 3:1 spotkaniu z VfL Wolfsburg. Jedna z kibicek drużyny gospodarzy nie ucieszyła się jednak z bramki młodego napastnika.

Erling Haaland jest zdecydowanie jednym z najbardziej pożądanych zawodników na rynku transferowym. O Norwega zabiegają najwięksi giganci europejskiej piłki i już od dłuższego czasu spekuluje się, jaki będzie kolejny przystanek w karierze młodego napastnika.

Wymowny gest kibicki Wolfsburga. Nie była szczęśliwa z bramki Haalanda

Obecny sezon Haaland rozpoczął w wielkim stylu i już od pierwszego meczu Borussii Dortmund ciągnął drużynę na swoich plecach. Niestety w połowie października przytrafiła mu się kontuzja mięśniowa, która wykluczyła go z gry na ponad miesiąc. Do momentu odniesienia kontuzji jednak Norweg miał niesamowite statystyki, bo w zaledwie 10 rozegranych spotkaniach we wszystkich rozgrywkach zdobył 13 bramek i zaliczył trzy asysty.

Gwiazdy nie na sprzedaż. Xavi dementuje transferowe plotki dotyczące FC BarcelonyGwiazdy nie na sprzedaż. Xavi dementuje transferowe plotki dotyczące FC Barcelony

W sobotę jednak Haaland po dość długiej przerwie wrócił na boisko i od razu wrócił do strzelania. Napastnik pojawił się na boisku w 73. minucie i zaliczył prawdziwie atomowe wejście, bo już po zaledwie ośmiu minutach gry zdobył bramkę, która ustaliła wynik na 3:1 dla gości.

Dariusz Mioduski"Łamią kręgosłup moralny profesjonalnej piłki". Dariusz Mioduski pod ostrzałem

Po Norwegu było widać, jak bardzo cieszył się ze zdobycia pierwszej bramki od ponad miesiąca. Nie wszystkim jednak spodobał się wielki powrót Haalanda do strzelania. Kamery uchwyciły moment, w którym cieszący się napastnik wskazuje w geście radości palcem na trybuny kibiców Wolfsburga. Jedna z kibicek drużyny gospodarzy postanowiła mu odpowiedzieć w dość wymowny sposób.