Mueller wyśmiał Lewandowskiego na Twitterze. Po chwili brutalny nokaut

To już cztery lata, odkąd Robert Lewandowski na kilka tygodni zmienił kolor włosów na siwy blond. Wypomniał mu to amerykański profil Bayernu na Twitterze, a w odpowiedzi na wpis śmiał się także Thomas Mueller. Niemiec zapewne nie spodziewał się, że po chwili także stanie się obiektem żartów w mediach społecznościowych.

Zaskakującą fryzurę Lewandowski zaprezentował w końcówce 2017 roku. Mówił, że przy wyborze zafarbowania na siwy blond inspirował się włosami swojego ówczesnego trenera w Bayernie, Juppa Heynckesa, który jest dla niego wzorem. 

Zobacz wideo Irracjonalny hype wokół Matty'ego Casha. "Mnie to przeraża"

Blondyn Lewandowski ma już cztery lata. Mueller śmiał się z niego na Twitterze

Teraz wygląd piłkarza sprzed czterech lat przypomniał amerykański profil Bayernu na Twitterze. "To już cztery lata, odkąd Lewy stał się blondynem. Złote włosy dla złotego zawodnika" - napisano. O odpowiedź pokusił się jeden z kolegów Polaka w Bayernie.

Robert Lewandowski, Lionel Messi i Cristiano RonaldoLewandowski ma osiem meczów na przebicie Ronaldo. Messi totalnie poza zasięgiem

Chodzi o Thomasa Muellera, który napisał, że "Internet nigdy nie zapomina". Piłkarz nie spodziewał się jednak zapewne, że po małej szpilce w stronę polskiego napastnika dostanie kontrę, na którą nie będzie już miał odpowiedzi. 

Gwiazdor Bayernu mógł przejść do giganta za 84 mln funtów. Żona się nie zgodziłaGwiazdor Bayernu mógł przejść do giganta za 84 mln funtów. Żona się nie zgodziła

Brutalny nokaut kibica w odpowiedzi na wpis Muellera. "Co ty na to?"

Jeden z kibiców w odpowiedzi na wpis Muellera wstawił bowiem jego stare zdjęcie w okularach przeciwsłonecznych. "Co ty na to?" - brzmiał opis. Portal telewizji Sport1 w opisie całej sprawy wskazał, że to jeden z "grzechów młodości" Muellera i dodał: Tego internet też nigdy nie zapomni. 

Piłkarze Bayernu wrócili pijani o 6 rano. Trener udał, że nic nie wie. Piłkarze Bayernu wrócili pijani o 6 rano. Trener udał, że nic nie wie. "I tak było przez kilka miesięcy"

Najbliższy mecz Bayernu Monachium w Bundeslidze już w piątek. W spotkaniu zaplanowanym na godzinę 20:30 mistrzowie Niemiec zmierzą się z Augsburgiem Rafała Gikiewicza na wyjeździe. Relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Więcej o: