Lewandowski wybrany na następcę Mbappe. "Zapomnijcie o Ronaldo"

Dziennikarze "Marki" wybrali idealnego następcę Kyliana Mbappe w PSG. Wybór wcale nie padł na Cristiano Ronaldo.

Wciąż nie wiadomo, czy Kylian Mbappe jeszcze do końca tego okienka transferowego nie zmieni barw klubowych. Cały czas zagraniczne media informują, że możliwy jest jego transfer z PSG do Realu Madryt. Tym bardziej że sam zawodnik bardzo chce opuścić Paryż.

Zobacz wideo

Dawid Janczyk w barwach MKS CiechanówJanczyk wraca do piłki i zostaje bohaterem w debiucie! "Odwrócił losy meczu"

"Zapomnicie o Cristiano Ronaldo"

- To możliwe już tego lata! - Jeśli Real zaoferuje 180 milionów euro, to PSG się zgodzi na sprzedaż Kyliana Mbappe - uważa Andres Onrubia Ramos z "Diario AS".

Hiszpańscy dziennikarze "Marki" wskazali już nawet idealnego następcę Mbappe w PSG. Według to nie Cristiano Ronaldo jest przymierzany do klubu, ale Robert Lewandowski.

 - Zapomnijcie o Cristiano Ronaldo. To Robert Lewandowski jest idealnym następcą Kyliana Mbappe w PSG.  Pozyskanie Portugalczyka byłoby bardziej ruchem marketingowym - piszą dziennikarze.

Argumentują również, dlaczego to Polak powinien trafić do PSG. - Jeśli paryżanie chcą odnieść sukcesy i napastnika, który wywrze natychmiastowy wpływ na ich grę, to powinni pozyskać Polaka. Lewandowski potrafi rozegrać akcję z kolegami z drużyny, do tego utrzymuje się przy piłce i jest gwarancją bramek. Co więcej, jest trzy lata młodszy od Cristiano Ronaldo. Jest jasne, że to idealny następca Mbappe w PSG - dodają.

Lewandowski w PSG? Niemieckie media: To zagrywka ZahaviegoNiemieckie rewelacje ws. transferu Lewandowskiego. "To zagrywka Zahaviego"

Letnie okno transferowe w w większości europejskich lig zostanie zamknięte 31 sierpnia.

Więcej o: