Mateusz Borek oficjalnie w nowej TV! "To się dzieje naprawdę"

Mateusz Borek poinformował, że dołączył do platformy Viaplay, która od 1 sierpnia wchodzi do Polski i będzie pokazywać m.in Bundesligę.

W listopadzie zeszłego roku w Polsce pojawiła się informacja, że NENT Group nabyła prawa do pokazywania rozgrywek Bundesligi na lata 2021-2029. Skandynawska firma będzie miała także w swojej ofercie Ligę Europy, Ligę Konferencji, Formułę 1 czy Premier League, a europejskie puchary będą dostępne już od sierpnia tego roku.

Zobacz wideo Tylko jeden medal w wioślarstwie. "Zawodnicy stawiali sobie wysoko poprzeczkę. Pech, duży smutek"

Mateusz Borek poinformował na swoim Twitterze, że dołączy do nowej platformy i będzie jednym z komentatorów Bundesligi. - Viaplay Polska, to się dzieje naprawdę. Moja kochana Bundesliga, skomentował jej blisko 20 sezonów. Założyłem sobie, że będę robił już w życiu rzeczy, które mnie kręcą. Pojawiła się dzisiaj znakomita propozycja. Z wami słyszę się już w sierpniu - powiedział Mateusz Borek.  

Wcześniej do platformy Viaplay dołączyli już m.in komentator Rafał Wolski (ostatnio współpracownik TVP Sport, a wcześniej C+Sport), Piotr Domagała (wcześniej C+Sport), Tomasz Urban (wcześniej Eleven Sports), a także Michał Zachodny (wcześniej Łączy Nas Piłka).

Co to jest Viaplay?

Platforma Viaplay będzie dostępna w Polsce od trzeciego sierpnia. Portal wirtualnemedia.pl podaje, że usługa ma też zostać udostępniona klientom sieci Multimedia Polska, a także w Vectrze. Możliwe, że wkrótce dołączą do tego inni operatorzy. Cena miesięczna za dostęp do Viaplay będzie wynosić 34 zł, natomiast w związku z premierą w Polsce ma pojawić się promocja cenowa.

Od połowy lipca tego roku szefem polskiej redakcji sportowej Viaplay jest były redaktor naczelny Sport.pl, Paweł Wilkowicz. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.