Krzysztof Piątek będzie miał nowego rywala. Transferowy hit Herthy Berlin

Krzysztof Piątek wciąż dochodzi do siebie po ciężkiej kontuzji, jakiej doznał w końcówce poprzedniego sezonu. Prawdopodobnie nie jest to jednak jedyny problem polskiego napastnika. Według włoskiego dziennikarza Gianluki Di Marzio do Herthy Berlin przeniesie się Stevan Jovetić.

Krzysztof Piątek zdecydowanie nie może zaliczyć ostatnich miesięcy do udanych. W samej końcówce sezonu w klubie doznał bardzo groźniej kontuzji, która wykluczyła go z gry na Euro 2020. Polak w jednym z ostatnich spotkań ligowych z Herthą Berlin złamał kostkę, więc oprócz mistrzostw Europy z pewnością straci także początek następnego sezonu. 

Zobacz wideo To jest geneza porażki Polski na Euro 2020

Nowy rywal Krzysztofa Piątka. Polak może mieć problemy z grą po kontuzji

Do Krasnodaru sprzedany został niedawno Jhon Cordoba, z którym Krzysztof Piątek rywalizował o miejsce w składzie w poprzednim sezonie. Podstawowym celem dla Herthy Berlin w letnim okienku transferowym było więc sprowadzenie napastnika.

Trening Roberta LewandowskiegoRobert Lewandowski wrócił do Bayernu i już imponuje. Maszyna

W związku z tym do klubu dołączył niedawno wracający po latach Kevin Prince Boateng, ale Polak z pewnością miał nadzieję, że to na niego bardziej postawi trener Pal Dardai. Prawdopodobnie jednak przeszkodziła w tym kontuzja Piątka i do Herthy dołączy jeszcze jeden napastnik. Według doniesień włoskiego dziennikarza Gianluki Di Marzio będzie to Stevan Jovetić.

Tego w Bundeslidze jeszcze nie było. Lewandowski pierwszy w historii. Pobił rekordTego w Bundeslidze jeszcze nie było. Lewandowski pierwszy w historii. Pobił rekord

Czarnogórzec od końca czerwca pozostaje wolnym napastnikiem, ponieważ skończył mu się kontrakt w AS Monaco, gdzie występował od 2017 roku. Według Di Marzio transfer 31-latka do Berlina jest już przesądzony, a zawodnik podpisał już nawet trzyletni kontrakt. Jovetić brał pod uwagę także powrót do Włoch i negocjował już z Fiorentiną czy Lazio, ale żaden z tych klubów nie zdecydował się na jego pozyskanie. W poprzednim sezonie napastnik rozegrał 33 spotkania w Monaco, w których zdobył siedem bramek i zaliczył jedną asystę. 

Więcej o: