Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kuriozalna wpadka przed sezonem w HSV. Sponsor się nie popisał

Do kuriozalnej pomyłki doszło w 2. Bundeslidze. Przez fatalny błąd Adidasa zawodnicy HSV pierwszych pięć meczów nowego sezonu rozegrają w domowym komplecie strojów.

Już w piątek startuje nowy sezon 2. Bundesligi. Na dzień dobry kibice zobaczą bardzo ciekawy mecz, w którym Schalke 04 podejmie HSV. Będzie to spotkanie klubu, który w poprzednim sezonie spadł z Bundesligi z rywalem, który o awansie na najwyższy poziom marzy od kilku lat i mimo że niemal za każdym razem jest bardzo blisko, to na razie nie może przełamać swojej klątwy.

Zobacz wideo "Podolski to jest już trochę taki miś z Krupówek. Ale to jest piękna historia"

Chociaż zawodnicy HSV będą w piątek gośćmi, to w meczu z Schalke zagrają w domowych koszulkach. Tak będzie też w następnych czterech kolejkach. Wszystko przez fatalny błąd sponsora technicznego klubu, marki Adidas.

Gennaro GattusoGattuso przerwał milczenie po burzy w internecie. "Boli bardziej niż zwolnienie"

Fatalna wpadka Adidasa

Przed sezonem HSV zmieniło głównego sponsora na koszulce. Jeszcze w poprzednim sezonie na koszulkach HSV widniało logo znanych linii lotniczych Fly Emirates. Od tych rozgrywek ich miejsce zastąpiła firma Orthomol. 

Domowy i wyjazdowy komplet strojów od firmy Adidas dotarły już do HSV. Problem jednak w tym, że o ile koszulki domowe zostały wykonane bez zarzutów, o tyle na wyjazdowych zamiast loga firmy Orthomol niemiecka firma nadrukowała logo Fly Emirates!

To koniec transferów Realu tego lata?! Perez stawia sprawę jasnoTo koniec transferów Realu tego lata?! Perez stawia sprawę jasno

Dlatego też w pierwszych meczach HSV grać będzie tylko w takich koszulkach.

A na mniej więcej takie zawodnicy i kibice będą musieli jeszcze poczekać.

Poza meczem z Schalke w domowym komplecie strojów zawodnicy HSV na pewno zagrają przeciwko Dynamu Drezno, St. Pauli, SV Darmstadt 98 i 1. FC Heidenheim.