Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Hiszpanie informują: Robert Lewandowski latem odejdzie z Bayernu

Robert Lewandowski skupia się obecnie na Euro 2020 i zmazaniu blamażu z pierwszego grupowego spotkania przeciwko Słowacji. Poza piłką reprezentacyjną, wciąż pojawiają się nowe informacje na temat przyszłości klubowej Polaka.

Plotki na temat przyszłości kapitana polskiej kadry nasiliły się po zakończeniu ostatniego sezonu, w trakcie którego Polak pobił słynny rekord Gerda Muellera w postaci 41 strzelonych goli w jednym sezonie Bundesligi. Media nie ustają we wskazywaniu kierunków, które 32-latek mógłby obrać.

Zobacz wideo "Lewandowski będzie miał lepiej z hiszpańskimi obrońcami"

Robert Lewandowski opuści Bayern Monachium? "Idealny czas na zmianę otoczenia"

Oficjalne otwarcie letniego okienka transferowego może być niezwykle interesujące w kontekście przyszłości Roberta Lewandowskiego. Jak poinformował hiszpański dziennik "AS", kapitan reprezentacji Polski miał uznać, że wygrał w Bayernie wszystko, co tylko mógł, a jego kolejnym krokiem będzie zmiana otoczenia.

Kontrakt Lewandowskiego z ekipą mistrza Niemiec jest ważny jeszcze przed dwa lata. Hiszpański dziennik uważa, że po spędzeniu 11 lat w Niemczech, teraz jest "idealny czas na to, aby sprawdzić się w innej lidze". Polak po zdobyciu wszystkich możliwych trofeów miałby celować w nowe wyzwania - w Hiszpanii, Anglii lub Francji.

Kosmiczne żądania piłkarza Bayernu Monachium Klub przerywa negocjacjeKosmiczne żądania piłkarza Bayernu Monachium Klub przerywa negocjacje

Długa kolejka chętnych po Lewandowskiego

Od dawna zainteresowanie usługami Roberta Lewandowskiego wyrażał Real Madryt. W przeszłości doszło do kilku prób sprowadzenia go do stolicy Hiszpanii. Królewscy potencjalnie nie będą jednak sami w kolejce po podpis Polaka. "AS" wymienia, że po reprezentanta Polski mogą się zgłosić również takie kluby, jak Chelsea, PSG czy Manchester City.

Włodarze bawarskiego klubu nie chcą jednak słyszeć o potencjalnej zmianie klubu przez Lewandowskiego. Rzekomo sternicy Bayernu mają rozważać zaoferowanie Polakowi nowej umowy z nadzieją, że ten spróbuje pobić rekord 365 goli dla Bayernu, ustanowiony także przez Gerda Muellera.

=Mecz Eliminacji Mistrzostw Swiata Polska - Andora w WarszawiePaulo Sousa wskazał najlepszego piłkarza, którego trenował. To nie Lewandowski

Więcej o: