Bartłomiej Drągowski ma ofertę z giganta! Transfer życia

Bartłomiej Drągowski może przenieść się z Fiorentiny do Borussii Dortmund - poinformował znany włoski dziennikarz Alfredo Pedulla. Trzeci klub ostatniego sezonu Bundesligi miał już złożyć oficjalną ofertę za polskiego bramkarza.

To może być jeden z najciekawszych, o ile nie najciekawszy transfer polskiego zawodnika tego lata. Jak poinformował znany włoski dziennikarz, Alfredo Pedulla, Borussia Dortmund złożyła ofertę za bramkarza Fiorentiny, Bartłomieja Drągowskiego.

Zobacz wideo Drągowski wyrzucony z ławki rezerwowych! "Ale o co chodzi, o co chodzi?" [ELEVEN SPORTS]

Według informacji Pedulli niemiecki klub zaproponował za polskiego zawodnika 10 milionów euro. Chociaż Fiorentina ma oczekiwać oferty o dwa miliony euro wyższej, to zdaniem Pedulli oba kluby po negocjacjach mogą dojść do porozumienia w ciągu najbliższych dni.

Drągowski trafi do Borussii Dortmund?

Drągowski był wyróżniającym się zawodnikiem w zakończonym niedawno sezonie Serie A. Polak rozegrał łącznie 36 meczów, w których ośmiokrotnie zachowywał czyste konto. Fiorentina ukończyła rozgrywki na 14. miejscu w tabeli.

Włoskie media wskazują nowy klub Kamila Glika! Trwają rozmowyWłoskie media wskazują nowy klub Kamila Glika! Trwają rozmowy

Borussia Dortmund to trzecia drużyna ostatniego sezonu Bundesligi i zdobywca Pucharu Niemiec. W ostatnim czasie klub ten pozyskał już jednego bramkarza. Od nowego sezonu zawodnikiem Borussii będzie Gregor Kobel, który trafił do klubu z VfB Stuttgart za 15 milionów euro.

Wielki powrót Wojciecha Szczęsnego? Okoliczności temu sprzyjająPlotki ws. Wojciecha Szczęsnego zdementowane. Celem głównym Andre Onana

Drągowski zawodnikiem Fiorentiny jest od 2016 roku, kiedy trafił do niej z Jagiellonii Białystok. Drugą połowę sezonu 2018/19 Polak spędził na wypożyczeniu w Empoli, a od dwóch lat jest już numerem jeden w macierzystym klubie. Umowa Drągowskiego z Fiorentiną ważna jest do końca czerwca 2023 roku.

Więcej o: