Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Co za luz Lewandowskiego! Po takim zagraniu aż zatańczył [WIDEO]

Bayern Monachium pochwalił się w mediach społecznościowych nagraniem z treningu, na którym Robert Lewandowski popisał się bajeczną techniką. "Jak po maśle" - napisano w opisie filmu.

Robert Lewandowski w sobotę pobił rekord Gerda Muellera w liczbie strzelonych goli w jednym sezonie Bundesligi. Polak długo trzymał wszystkich w napięciu. 41. bramkę, która dała mu rekord, strzelił w 90. minucie w ostatniej akcji meczu. Po spotkaniu napastnik Bayernu przyznał, że cała sytuacja siedziała mu w głowie. - Nie byłem zły w takcie meczu, ale rozczarowany. Zadawałem sobie pytanie, dlaczego dzisiaj się nie udaje – mówił po meczu.

Zobacz wideo Robert Lewandowski pobił rekord Gerda Muellera! "Historia dzieje się na naszych oczach" [ELEVEN SPORTS]

Przed meczem Lewandowski był w dobrym humorze i absolutnie nie wyglądał na spiętego. Widać to na filmiku opublikowanym przez Bayern na serwisie TikTok oraz na Instagramie. Jest to krótkie nagranie z treningu przed meczem z Augsburgiem.

Politycy pogratulowali Robertowi Lewandowskiemu pobicia rekordu Gerda MuelleraLewandowski przypadkiem uniknął zawieszenia. Rekord zszokował nawet sędziego

Cudowna technika Lewandowskiego. "Jak po maśle"

Jeden z kolegów Lewandowskiego wykopał piłkę wysoko w górę. Polak, mimo tego że oślepiało go słońce, popisał się fantastyczną techniką i "skleił" spadającą piłkę. Ta nie odskoczyła mu nawet na centymetr. Po tym zagraniu "Lewy" wydał z siebie okrzyk radości, a chwilę później pokazał kilka niezłych ruchów tanecznych. "Jak po maśle" – napisano w opisie do filmiku, który uzyskał kilkadziesiąt tysięcy polubieni i został wyświetlony ponad pół miliona razy.

Lewandowski nie po raz pierwszy pokazał, że potrafi tańczyć. Na jego koncie na "TikToku" można znaleźć sporo filmów, w których tańczy m.in. ze swoją żoną, Anną Lewandowską. Przede wszystkim jego luz i dobre samopoczucie pozwoliły mu osiągnąć niesamowity w tym sezonie wynik. Łącznie Lewandowski strzelił 48 bramek w 40 oficjalnych meczach Bayernu. Teraz kapitan reprezentacji Polski może szykować się na Euro 2020.

Robert Lewandowski i Grzegorz LatoGrzegorz Lato skomentował rekord Lewandowskiego. "Niemcom to nie pasuje"

Więcej o: