Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Douglas Costa wybrał nowy klub. Nie Bayern i nie Juventus

Douglas Costa opuści Bayern Monachium, ale nie wróci do Juventusu. Jak informuje Nicol? Schira, włoski dziennikarz, Brazylijczyk uda się do ojczyzny.

Zabójcza szybkość, świetny drybling i dobry strzał z dystansu - tak najlepiej scharakteryzować Douglasa Costę, skrzydłowego Bayernu Monachum. Problem w tym, że Brazylijczyk ciągle łapie jakieś kontuzje. Albo traci przez nie mecze, albo traci formę, więc od dłuższego czasu jest kompletnie bezużyteczny.

Niemcy marzą, żeby Lewandowski jednak zostawił rekord Muellerowi. Niemcy marzą, żeby Lewandowski jednak zostawił rekord Muellerowi. "Najwspanialszy sposób"

314 minut - tyle czasu na murawie spędził Costa w tym sezonie Bundesligi. Na więcej nie pozwoliły mu urazy. 30-latek pauzuje od lutego. Ale to nic nowego. W poprzednich sezonach, gdy reprezentował Juventus, również często miewał urazy. 

Niemcy zmienili imię Lewandowskiemu. Niemcy zmienili imię Lewandowskiemu. "To nie jest człowiek"

Powrót do Brazylii

Ale choć Costa formalnie jest tylko wypożyczony do Bayernu, to latem nie wróci do Juventusu, choć jego umowa jest ważna do lipca 2022 roku. Najprawdopodobniej rozwiąże kontrakt z turyńczykami, a później podpisze trzyletnią umowę z Gremio. To klub, którego jest wychowankiem.

W latach 2008-10 wystąpił w 30 spotkaniach Gremio. Następnie grał w Szachtarze Donieck, skąd trafił do Juventusu.

Bayernowi grozi kara. Niemiecki sanepid najechał Bayernowi grozi kara. Niemiecki sanepid najechał "bańkę" i wypędził kobiety z dziećmi

Jego największe sukcesy w karierze to pięć mistrzostw Ukrainy, trzy tytuły mistrza Bundesligi i tyle samych wygranych scudetto.