Lewandowski i gol nr 39.! "Jeszcze jeden i wyrówna rekord!" [WIDEO]

Robert Lewandowski traci już tylko jednego gola do wyrównania rekordu Gerda Muellera! W 66. minucie meczu z Borussią Moenchengladbach polski napastnik wykorzystał rzut karny i skompletował hattricka! To już 39. gol Lewandowskiego w tym sezonie Bundesligi!

Co za mecz Roberta Lewandowskiego! Po strzeleniu najszybszego gola w historii swoich występów w Bundeslidze i fantastycznej bramce nożycami, w 66. minucie meczu z Borussią Moenchengladbach polski napastnik wykorzystał rzut karny podyktowany za zagranie ręką Floriana Neuhausa i skompletował hattricka!

Robert Lewandowski ma już 39 goli strzelonych w tym sezonie Bundesligi! Do rekordu legendarnego Gerda Muellera brakuje mu już tylko jednego trafienia! Bayern Monachium wygrał wysoko z Borussią Moenchengladbach 6:0.

W centrum Warszawy uruchomiliśmy licznik goli Roberta Lewandowskiego!

Lewandowski wrócił na boiska po kontuzji, by spróbować dogonić rekord wszech czasów niemieckiej piłki. Redakcja serwisu Sport.pl kibicuje temu pościgowi w nowym specjalnym dziale "Licznik rekordu". A w pogoni za rekordem - wierzymy, że udanym! - uruchomiliśmy też na nośniku multimedialnym w samym centrum Warszawy licznik, dzięki któremu tysiące ludzi codziennie mogą śledzić, jak idzie kapitanowi reprezentacji Polski (więcej tutaj).