Lewandowski trafia po dwóch minutach! 37. gol Polaka! Najszybszy w karierze! [WIDEO]

Zaledwie dwóch minut potrzebował Robert Lewandowski, aby pokonać bramkarza Borussii Moenchengladbach! Polak trafił do siatki po raz 37. w tym sezonie Bundesligi! To najszybszy gol w historii występów polskiego napastnika w Niemczech!

Robert Lewandowski przeciwko Borussii wpisał się na listę strzelców już po dwóch minutach. Po dośrodkowaniu Davida Alaby Polak uderzył z powietrza w długi róg bramki Yanna Sommera!

Najszybszy gol Lewandowskiego w Bundeslidze

Jak się okazuje, dzisiejsza bramka zdobyta już w drugiej minucie jest najszybszą w karierze Roberta Lewandowskiego w rozgrywkach Bundesligi, a łącznie polski napastnik ma ich na koncie aż 273!

Bayern pewny dziewiątego z rzędu mistrzostwa Niemiec  wygrał z Borussią Moenchengladbach 6:0, a Lewandowski dołożył jeszcze dwa gole.

W centrum Warszawy uruchomiliśmy licznik goli Roberta Lewandowskiego!

Lewandowski wrócił na boiska po kontuzji, by spróbować dogonić rekord wszech czasów niemieckiej piłki. Redakcja serwisu Sport.pl kibicuje temu pościgowi w nowym specjalnym dziale "Licznik rekordu". A w pogoni za rekordem - wierzymy, że udanym! - uruchomiliśmy też na nośniku multimedialnym w samym centrum Warszawy licznik, dzięki któremu tysiące ludzi codziennie mogą śledzić, jak idzie kapitanowi reprezentacji Polski (więcej tutaj).