Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Jens Lehmann wyleciał z klubu! Karygodna wiadomość byłego reprezentanta Niemiec

Były reprezentant Niemiec, Jens Lehmann obraził na tle rasistowskim innego byłego niemieckiego piłkarza, Dennisa Aogo. W wyniku tego stracił właśnie miejsce w radzie nadzorczej Herthy Berlin.

Jens Lehmann zakończył swoją karierę piłkarską dekadę temu, ale cały czas jest blisko piłki nożnej. Przez pewien czas był ekspertem telewizyjnym, a od niedawna był dyrektorem sportowym i jednocześnie członkiem rady nadzorczej Herthy Berlin. We wtorek doszło jednak do ogromnego skandalu z jego udziałem, w wyniku którego stracił swoje stanowisko w radzie. 

Zobacz wideo Hertha BSC - FC Bayern Monachium. Skrót meczu [Eleven Sports]

Dziewięć lat i koniec! Bayern Monachium traci piłkarza. OficjalnieDziewięć lat i koniec! Bayern Monachium traci piłkarza. Oficjalnie

Jens Lehmann obraził byłego piłkarza na tle rasistowskim. Hertha dystansuje się od jego słów

Lehmann obraził na tle rasistowskim innego byłego reprezentanta Niemiec, Dennisa Aogo. 34-latek jest od niedawna ekspertem niemieckiego oddziału telewizji "Sky Sports" i był obecny w studiu Ligi Mistrzów podczas wtorkowego spotkania Manchesteru City z PSG. Wtedy to Lehmann wysłał wiadomość na WhatsAppie, w którym Aogo został obrażony na tle rasowym. Były obrońca postanowił upublicznić ją w swoich mediach społecznościowych. 

instagram.com/dennisaogoinstagram.com/dennisaogo instagram.com/dennisaogo

- Czy Dennis jest ekspertem, aby wypełnić odpowiedni limit czarnoskórych? - zapytał Lehmann. Nie wiadomo do kogo były golkiper wysłał taką wiadomość, ale ktoś przesłał ją ostatecznie do samego Aogo.

Na Lehmanna od razu spadła ogromna fala krytyki w całych Niemczech. W wyniku jego karygodnego zachowania Hertha wykluczyła go z rady nadzorczej i stanowczo potępiła jego zachowanie. Były bramkarz opublikował w mediach społecznościowych wyjaśnienia, w których zapewnia, że nie miał na myśli niczego złego i został źle zrozumiany. - Rozmawiałem już z Dennisem przez telefon i poprosiłem, żeby mi wybaczył, jeśli odczytał moją wiadomość jako brak szacunku. Chciałem powiedzieć, że zwiększa limit, bo jest bardzo kompetentny i ma świetną prezencję - czytamy w oświadczeniu byłego bramkarza Arsenalu. 

Transfer Lewandowskiego?! Fjortoft ma plan. Falk: InteresująceTransfer Lewandowskiego?! Fjortoft ma plan. Falk: Interesujące