Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kara finansowa dla piłkarza Bayernu. W 2020 roku za to samo ukarano Roberta Lewandowskiego

Kingsley Coman został ukarany przez Bayerna Monachium obcięciem zarobków o 50 tysięcy euro. Zawodnik przyjechał na trening Mercedesem AMG i nie został wpuszczony przez stewarda na podziemny parking - informują dziennikarze niemieckiego magazynu "Sport BILD".

Bayern Monachium jest związany kontraktem z marką Audi do 2029 roku. Z tego powodu zawodnicy są zobowiązani do przyjeżdżania do ośrodka treningowego lub na stadion samochodami tej marki. W 2020 roku Robert Lewandowski i Niklas Suele przyjechali na Sabener Strasse samochodami marki Ferrari, przez co złamali klubowy regulamin i musieli zapłacić karę.

Zobacz wideo Zmarnowane sytuacje Roberta Lewandowskiego w meczu z Werderem [ELEVEN SPORTS]

Duża kara finansowa dla Kingsleya Comana. Rok temu za podobny czyn został ukarany Lewandowski

Jak informują dziennikarze "Sport BILD", Kingsley Coman przyjechał na trening Bayernu Monachium Mercedesem AMG i nie został wpuszczony na podziemny parking przez stewarda. Zawodnik musiał zaparkować przy Sabener Strasse. Francuz otrzymał od klubu karę w wysokości 50 tysięcy euro.

Prezes Bayernu Monachium, Karl-Heinz Rummenigge w styczniu 2020 roku zakazał piłkarzom przyjeżdżania na treningi lub mecze samochodami innych marek. Przy podróżach na spotkania biznesowe piłkarze mają używać samochodów marki Audi lub grupy Volkswagen.